ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
معرفی مرسدس بنز S550 کانورتیبل

معرفی مرسدس بنز S550 کانورتیبل

پنجشنبه 13 مهر 1396
15:19
11: تعداد بازدید

گاهی از دورن Sکلاس به افق بنگر

به جثارت می­ توان خاطرنشان کرد یک کدام از لوکس‌ترین دوربین مداربسته ارزانهای جهان Sکلاس مرسدس بنز است . دوربین مداربسته ارزانیی که هم اکنون در کلاس سدان کوپه و کانورتیبل قابل خریداری است . هر سه کلاس ابهت و زیبایی خاص خود را دارا هستند . یکی مدل­های این دوربین مداربسته ارزانی اسپرت فوق گران‌دوربین مداربسته ارزان S550 کانورتیبل است . این دوربین مداربسته ارزان دارنده یک پیشرانه­ ی 4663 سی­سی V8 است که می­تواند 449 اسب بخار قدرت ساخت نماید . S550 به لطف این پیشرانه می­تواند در پهنا 4 . 4 ثانیه از شرایط بیحرکتی تخت گاز 100 کیلومتر در ساعت دست پیدا نماید . این دوربین مداربسته ارزان به صورت پیش فرض کیت بدنه AMG را ندارد ولی شما با پرداخت 5900$ می­توانید این کیت را بر روی دوربین مداربسته ارزانی خویش نصب فرمائید و از آن لذت ببرید .
پباده سازی این دوربین مداربسته ارزان در نوبه­ ی خود واقعا بی­ نظیر است و به کار گیری از تایرهای 20 اینچی منجر اکثر شدن این جذابیت شده است . هم طراحی باطن و هم پباده سازی خارج این اتومبیل بی­ نقص است . مرسدس بنز برای مشتریانی که رنگ باطن خاصی درنظر دارا‌هستند با اخذ پولی رنگ درون اتومبیل را به مراد ­ی مشتری پباده سازی می­ کنند . برای مثال در حالتی که شما چرم قهوه ­ای تعیین نمائید با پرداخت 3200$ می­توانید مالک یک S550 با رنگ باطن چرم قهوه­ ای باشید . سقف جمع شونده این دوربین مداربسته ارزان می ­تواند در پهنا 20 ثانیه گشوده یا این که بسته شود . همچنین این عمل را می‌توانید در حداکثر دوربین مداربسته ارزان 60 کیلومتر در ساعت نیز انجام دهید . شما می­توانید گشوده یا این که بسته کردن سقف را از روی ریموت اتومبیل با نگه داشتن کلید گشودن قفل درب انجام دهید . این مرسدس بنز مانند تمام دوربین مداربسته ارزانی‌های کانورتیبل 4 نفره ایراد فضای سرنشین عقب را داراست . البته نسبت به همه­ ی رقبایش از فضای بیشتری برای سرنشینان عقب برخوردار‌است .


S500 کانورتیبل دارای تجهیزات فراوان زیادی است که شما با پرداخت مبلغ مشخصی می­ توانید آن تجهیزات را در دوربین مداربسته ارزانی خود داشته باشید . از جمله این امکانات می­توان به سیستم صوتی برمستر ( Burmester ) با مبلغ 6400$ سیستم دید در شب &# abnoos دوربین مداربسته ) به ارزش 2260$ اسپرت پکیج به بها 5900$ ماساژور صندلی‌ها به دوربین مداربسته ارزان 2500$ و دوربین 360 جايگاه به ارزش 2250$ اشاره کرد .
صد در صد مبلغ تمام شده ­ی این دوربین مداربسته ارزان دوچندان بالا است . در‌صورتی‌که شما واقعا از عاشقان مرسدس بنز می باشید می­توانید همه­ ی این تجهیزات را در مرسدس بنز C کلاس کانورتیبل با پرداخت یک سوم مبلغ این S کلاس داشته باشید . اما عالی C کلاس ابهت این S550 را ندارد . در شرایطی که می­ خواهید همه­ ی نگاه ها را در خیابان­ ها به خویش جلب فرمائید صد در صد S550 یکی از شایسته ترین مورد ­ها است .
مبلغی که مرسدس بنز برای این دوربین مداربسته ارزان در حیث گرفته است از 132 . 325$ استارت می­شود و تا مبلغ 161 . 675$ بالا می­رود . این مرسدس عرصه­ ی رقابت را برای دوربین مداربسته ارزانهایی زیرا بنتلی کانتیننتال جی تی کانورتیبل استون مارتین DB9 Volante و ب­ ام ­و خصوصی 6 کانورتیبل بسیار دشوار خواهد کرد .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک