ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
سدان گران دوربین مداربسته ارزان دیگر از کادیلاک

سدان گران دوربین مداربسته ارزان دیگر از کادیلاک

پنجشنبه 13 مهر 1396
15:16
10: تعداد بازدید

پای CT6 نیز به رقابت باز شد

وقتی کلام از دوربین فروش دوربین مداربسته از سایت آبنوس می شود ناخودآگاه ذهنمان درسمت دوربین مداربسته ارزانهای عضلانی دودر می رود که صدای پیشرانه متعددی دارند . اما در حدود دودهه است که شرکت‌های دوربین مداربسته ارزانسازی امریکایی باعرضه دوربین مداربسته ارزانهای سدان و شاسی بلند ذهنیت به طور کامل متفاوتی را ایجاد کرده‌اند . مارک کادیلاک از این قاعده جدا نیست . این مجموعه پهناور توانسته با عرضه دوربین مداربسته ارزانها سدان گران‌دوربین مداربسته ارزان و اسپرت سهم قابل توجهی از بازار را بدست آورد . دوربین مداربسته ارزانهایی که دارای ویژگی‌های فراوان زیادی هستند . ویژگی‌هایی مانند دوربین مداربسته ارزان کیفیت تجهیزات پباده سازی و ارزش .
کادیلاک به تازگی نوع جدیدی از دوربین مداربسته ارزان ها خویش را معرفی کرده که نام آن CT6 است . یک دوربین مداربسته ارزانی سدان که رقیب فراوان جدی برای ب‌ام‌و محرمانه 5 و مرسدس‌بنزE خواهد بود . CT6 کلاس جدیدی از محصول ها کادیلاک است که شاسی آن طوری طراحی شده که با وجود دوربین مداربسته ارزان فضای بزرگ برای کابین و سرنشینان وزن دوربین مداربسته ارزان سنگین وزن نشود .


مشتریانی که در‌پی خرید CT6 می‌باشند میتوانند دوربین مداربسته ارزانی خود را از لا‌به‌لا 3 پیشرانه گوناگون تعیین کنند . پیشرانه اساس 4سیلندر2لیتری با 265 اسب بخار توان است . دومی پیشرانه 6سیلندر 3 . 6لیتری با آرایش خورجینی است . این پیشرانه قارد به ایجاد 335 اسب بخار قدرت است . قدرتمندترین پیشرانه کادیلاک CT6 هم 6سیلندر است . این پیشرانه 3لیتری تویین توربو قوی به ساخت 404 اسب بخار اقتدار است که به نوعی CT6 را به عنوان یک سدان توانا معرفی نموده است .کادیلاک برای کلیه مدل‌های CT6 از یک جعبه دنده 8دوربین مداربسته ارزانه خودکار به کار گیری کرده است . از سایر تجهیزات و امکانات مورد منفعت درین اتومبیل می‌توان به سیستمGPS تنظیم برقی صندلی‌های جلو و عقب گرمکن و سردکن صندلی پارک خودکار دوربین مداربسته ارزان سیستم صوتی با بیش تر از 25 اسپیکر پوشش چرم صندلی‌ها کروز در دست گرفتن هوشمند و رادار بین خطوط اشاره کرد .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک