ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ملاقات با اولی لامبورگینی گالاردو سوپر تروفئو استراداله در کشور ایران

ملاقات با اولی لامبورگینی گالاردو سوپر تروفئو استراداله در کشور ایران

پنجشنبه 13 مهر 1396
15:14
8: تعداد بازدید

گاو وحشی وارد تهران شد
شب هنگام بود که اتومبیل به تهران رسید . لامبورگینی LP570 - 4سوپر‌تروفئو استراداله مورد نظر از مرزوبوم امارات بوسیله لنج و آن‌گاه با دوربین مداربسته ارزانبر به گمرک خرمشهر آمد . در به عبارتی روز نخستین که به کشور ایران رسید با انجام مراحل اداری پلاک گذرموقت خود را دریافت کرد &# http://www.abnoossecurity.ir - 4 STS‌ با دوربین مداربسته ارزانبر به تهران آمد . بماند این که در رویه تهران بعضا از علاقه‌مندان به اتومبیل با آنکه گالاردو در زیرچادر استتار شده بود البته بازهم از راننده دوربین مداربسته ارزانبر درخواست می‌کردند تا دوربین مداربسته ارزان را متوقف کند تا بتوانند از آن عکس بگیرند . از به عبارتی روز اولی که وارد گمرک خرمشهر شد با تکثیر چندتصویر در شبکه‌های اجتماعی و اینستاگرام سروصدای متعددی به‌ پا کرد . این لامبورگینی نسبت به بعضی از دوربین مداربسته ارزانهای گذرموقت سروصدای بیشتری داشت . یک کدام از این دلایل را میتواند خاص بودن و دوربین مداربسته ارزان محدود بودن آن به حساب آورد . همچنین خوش عکس العمل بودن صاحب و مالک دوربین مداربسته ارزان هم تأثیر بسزایی در این قضیه دارااست . در‌این چندسال دوربین مداربسته ارزانهای سوپراسپرت با دوربین مداربسته ارزان‌های مختلفی به طور گذرموقت وارد مرزوبوم شدند . می‌توان بیان کرد نیمی از مالکین چندان تمایلی جهت عکس برداری و تهیه و تنظیم گزارش از دوربین مداربسته ارزانهایشان ندارند . نیمی دیگر هم باروی باز با عکاسان و خبرنگاران مجلات برخورد می کنند و دوربین مداربسته ارزانیشان را در دست آنها قرار میدهند . دوربین مداربسته ارزانهایی که مالکین آن‌ها با روی باز برخورد می‌کنند منطقی است که تصاویر بیشتری از آن اتومبیل درشبکه‌های اجتماعی منتشر خواهد شد .
لامبورگینی گالاردوSTS تنها 1ماه در ایران ماند . 15روز در تهران و 15روز دیگر را در شهر شیراز رفت وآمد کرد . درمدت زمانی که LP570 - 4سوپر‌تروفئو استراداله خیابان‌های شمال تهران را مزین می کرد علاقه‌مندان مضاعف زیادی یار این دوربین مداربسته ارزان جهت عکاسی درحرکت بودند . به همین خیال در بخش اعظمی ازمواقع باعث ساخت ترافیک و بسته شدن منش دیگر دوربین مداربسته ارزانها میشد . این مسئله چندان هم برای مالک اتومبیل خوشایند نبود و او بدون چاره میشد آخری ساعات شب اتومبیل را بیرون بیاورد .


ارکست سمفونی با نام Kreissieg
عمده‌ترین تفاوت‌ دربین محصول ها فراری و لامبورگینی به غیر از طراحی و بحث فنی صدای پیشرانه و اگزوزها است . در محصول ها فراری صدای پیشرانه زیاد تیز و تند است . صدایی مشابه به وز وز زنبور . البته در محصول ها لامبورگینی شما صدایی طنین انداز بم و مالامال ابهت را خواهید شنید . در نمونه‌های استاندارد و Stock لامبورگینی شما شاهد چنین صدایی نخواهید بود . چون تمام لامبورگینی‌های دوربین مداربسته ارزانی دارنده سیستم اگزوزی کاملا قلیل صدا و آرام با صداخفن‌کن‌های متفاوت هستند . به همین خیال و خاطر برای شنیدن ارکست سمفونی ایتالیا می‌توانید از سیستم اگزوزهای پیشنهادی شرکت آفریننده و یا دیگر تیونرها به کار گیری نمائید . البته انتخاب هر جور سیستم اگزوز هزینه‌های جداگانه‌ای هم دارااست .

این سوپراسپرت ایتالیایی تغییرات جزیی در بخش فنی داشته است . نصب فیلترهوای BMC با ارزش تقریبی1000 دلار منجر تنفس هرچه خوب تر پیشرانه 10سیلندر شده است . کمپانی BMC هم برای این ورژن از گالاردو یک چیپ ECU درنظر گرفته که با پرداخت 2800دلار می‌توانید 21 اسب بخار قدرت و 17نیوتن‌متر گشتاور به پیشرانه خویش اضافه فرمایید . اما نسخه مورد نظر فاقد این چیپ ECU است . ضروری بذکر است که در بازه هنگامی که گالاردو STS در ایران تردد داشت از بنزین Q16 فایده میکرد . همچنین برای تلاش خوب تر و توقف از افزایش استهلاک پیشرانه این بنزین را با بنزین عادی جایگاه‌های سوخت مخلوط می‌کردند و باطن باک می‌ریختند .
LP570 - 4 Super Trofeo Stradale متبوع برای آنکه صدایی پرابهت و طنین‌ اندازی پیدا نماید از سیستم اگزوز تیونر دارای شهرت ژاپنی Kreissieg به کارگیری کرده است . این سیستم اگزوز که 40کیلوگرم وزن دارد با دوربین مداربسته ارزانی در حدود 10هزار دلار نصب میشود . در‌این سیستم اگزوز هم می‌توان از دو شرایط صدا عادی و اسپرت بهره کرد . ضمن آنکه برای خروج راحت گازهای سوخته شده پس از احتراق پیشرانه از هدرز تیونر iPE مستعمل شده است . نصب هدرز مناسب برای چنین دوربین مداربسته ارزانیی باعث ارتقاء چنددرصدی عجله و کاهش جزیی مصرف سوخت شده‌است . ولی در سوپراسپرتی مانند لامبورگینی تعریف و تمجید دقیق و واضحی برای مصرف سوخت نشده است . شما تنها می بایست گاز بدهید و از صدای پیشرانه و اگزوزها لذت ببرید . نقطه پايان سمفونی صدا به برداشتن بی نقص کاتالیزورها ختم میشود . به همین خاطر وقتی که پیشرانه را روشن می کنید صدای گوش خراشی را برای یکسری ثانیه خواهید شنید . صدایی که به آن عادت خواهید کرد . تمامی این تغییرات علاوه بر افزایش شتاب LP570 - 4 منجر شده تا قدرت پیشرانه نیز از 570‌ اسب‌بخار به حدود 600 اسب‌بخار برسد . اعداد و ارقام را نیز خودتان نیز می‌توانید آنالیز فرمائید . برداشتن بی نقص کاتالیزورها نصب هدرز و سیستم اگزوز نو به خوبی میتواند توان پیشرانه را ارتقاء دهد . نمی‌گوییم 600 اسب تمام


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک