ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
صندوق برقی و صندوق پران

صندوق برقی و صندوق پران

پنجشنبه 13 مهر 1396
14:54
15: تعداد بازدید

یکی از نوآوری‌هایی که در اتومبیل استعمال متعددی از آن می شود صندوق عقب برقی است . در این سیستم دیگر نیازی نیز شما درصندوق را با دست باز یا این که بسته فرمائید . صرفا کافی است این فعالیت را به کمک سوییچ و یا این که دکمه روی صندوق انجام دهید . در بخش اعظمی از دوربین مداربسته ارزانهای امروزی دکمه در بخش داخلی درب صندوق عقب تعبیه شده که با زدن آن درب صندوق به صورت برقی گشوده و بسته می شود . در‌این راه و روش دیگر نیازی به دستگیره و فشار برروی درب صندوق نیست .
بارها شده که برای گشودن درب صندوق عقب دوربین مداربسته ارزانیتان به یاد یاور داشتن بار مضاعف به نقص‌ خورده‌اید . مجبورید وسایل همراهتان را برروی زمین بگذارید و در صندوق بار را باز نمائید . اکنون بعضی از موسسه ها دوربین مداربسته ارزانسازی با ابتکار جدید خود در این مورد این مشکل را برطرف کرده‌اند .

استعمال از صندوق پران سنسوری در دوربین مداربسته ارزانهای مدرن یک اختراع جدید به حساب می آید . مرسدس‌بنز و ب‌ام‌و یر بسیاری از دوربین مداربسته ارزانها خویش از این تکنولوژی بهره کرده‌اند . درین ابداع که به نوعی جزوی از آپشن‌های دوربین مداربسته ارزان محسوب میشود شما بدون استفاده از دست می توانید صندوق عقب دوربین مداربسته ارزانیتان را باز و بسته نمائید . طرز کارایی این سیستم بدین چهره است که باید سوییچ اتومبیل باید در جیب راننده باشد . وی با نزدیک شدن به صندوق عقب در فاصله یکسری سانتی‌متری آن قرار می‌گیرد آنگاه پای خویش را در قسمت زیر سپر تکان می دهد . صندوق عقب در‌این لحظه به طور برقی گشوده می شود و شما میتوانید وسایل خود را داخل صندوق قرار دهید . همچنین برای مسدود شدن درصندوق صرفا کافی است مجددا پای خویش را در پایین سپر جنبش دهید . البته وجود سیستم صندوق عقب برقی یک فاکتور با اهمیت است . سیستمی که در صدر مختصرا آن را توضیح دادیم &# دوربین مداربسته امنیت آبنوس ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک