ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
نکاتی برای خرید اسباب و اثاث یدکی برای دوربین مداربسته ارزان

نکاتی برای خرید اسباب و اثاث یدکی برای دوربین مداربسته ارزان

پنجشنبه 13 مهر 1396
14:53
9: تعداد بازدید

مراقب کالای تقلبی باشید
فکر کنید با خانواده و یا دوستان عزیز به مهاجرت رفته‌اید . وسط روش دوربین مداربسته ارزانیتان به طور به طور کامل اتفاقی خاموش میگردد و بدون چاره می‌شوید در اولین مجال آن را بوستان نمائید . نه تعمیرگاهی سراغ دارید و نه امکان رفتن به یک تعمیرگاه مجهز . بلافاصله به راءس خدمات پس از فروش و امداددوربین مداربسته ارزان زنگ می زنید و درخواست کمک می کنید . بعد از یک‌سری دقیقه و یا این که تعدادی ساعت!! معطلی دوربین مداربسته امنیت آبنوس ارزانی کمک از روش می رسد . تکنسین با بررسی و نگاهی به اتومبیلتان نقص اساسی را فساد یکی‌از قطعات اساسی می داند . متاسفانه قطعه متبوع یار امداددوربین مداربسته ارزان نمی باشد . فقط منش باقی‌مانده این است که دوربین مداربسته ارزانیتان را به اولی تعمیرگاه مجاز بکسل نمایید . کابوس تازه برایتان حادثه خواهد به زمین خورد . هزینه حمل و نقل و نگرانی برای تهیه و تنظیم قطعه مورد نظر تا حدودی اعصابتان را شلوغ است . مسیول تعمیرگاه پس از یک سری دقیقه معطلی به شما اطلاع می‌دهد نمونه مهم از قطعه مورد نظر موجود وجود ندارد مثال سکو 3 و یا جايگاه 2 را باید فایده نمائید .
تمام این اتفاقات به کنار عصر را به عقب برگردانید . یک روز قبل از رفتن به مسافرت . اتومبیل را برای خدمت و آزمایش به تعمیرگاه بردید و قطعه معیوب شناسایی شد اما قصه دارای اهمیت از به عبارتی جا آغاز شد . زمانی که قرار بر خرید قطعه بود و شما برای خرید راهی شدید . قطعه ای که به عنوان جنس اصل خریدید اکنون چینی از جور مرتبه چندمش از آب در آمده .


از کجا اصل بخریم؟
به یاد داشته باشید برای تهیه و تنظیم لوازم یدکی و قطعات اتومبیل اگر آشنای مورد اعتمادی دارید مسلما با او مشورت کردن فرمائید . درغیر این چهره باید به مرکز ها فروش و خیابان هایی که بورس لواز یدکی است بروید تا قطعه مورد نظر را تنظیم فرمائید . البته در بعضی مورد ها نیز مشاهده شده جنس هایی که برای مشتری استفاده می گردد از کیفیت خوبی برخوردار نبوده و به نوعی جنس نامرغوب است . همچنین ارزش این قطعه با نمونه مرغوب و سکو یک برابر است .
از بورس بخرید
وقتی که به دنبال لوازم یدکی هستید سعی فرمایید چه بسا الامکان خرید از فروشگاه و فروشگاه های تراز شهر خودداری کنید یا دست کم به محل های بورس این قطعات بروید . به عنوان مثال لامپ جلوی دوربین مداربسته ارزانیتان شکسته است راءس دارای اهمیت و بورس لوازم یدکی دوربین مداربسته ارزان خیابان لامپ برق در تهران است . درصورتی که درین خیابان و منطقه آشنا و یا این که چه بسا فروشنده موضوع اطمینانی ندارید به همین راحتی نمی توانید جنس مرغوب و عالی پیدا فرمایید . زیرا فروشنده به راحتی می تواند لامپ چینی ( اما در‌این چندسال بخش اعظمی اسباب و اثاث های یدکی هم در چین ساخته می‌شود ) نه چندان خیر و خوبی را تحت عنوان جنس کره ای و یا این که حیاتی به شما بدهد . برخی از نمایندگی ها برای تامین قطعات و اثاثیه یدکی نیز خرید از موسسات کلیدی نظیر سایپا و آپکو را به صرفه نمی دانند . به همین یاد به سراغ خیابان هایی که بورس قطعات و لوازم یدکی است میروند .


چراغ برق بورس بزرگ اسباب یدکی
خیابان لامپ برق درین خیابان تمام اثاثیه یدکی دوربین مداربسته ارزانهای مو جود در بازار داخلی را می‌توانید پیدا کنید . تنوع دوربین مداربسته ارزان کیفیت جنس و مارک دوربین مداربسته ارزان کننده نیز در این حوزه‌ مضاعف جالب اعتنا است . شما در‌این خیابان میتوانید برای خرید یک لنت ترمز عالی تندر90 دوربین مداربسته ارزانی حدود 48هزار تومان هزینه نمایید . لابه لای این جنس های گهگاه اصل مشابه های چینی چنان چیده گردیده اند که گاهی تشخیص اش دوچندان سخت است . البته شما می‌توانید از جنس مرغوب چینی هم به کارگیری فرمائید با این تفاوت که گران تر از نمونه های تشکیل داد باطن است . درچراغ برق ارزش ها تاحدودی متفاوت است . بعضا از فروشندگان به طور فردی و اکثر قطعات را عرضه میکنند به همین خاطر دوربین مداربسته ارزان ارزان تری برای اسباب یدکی خود درنظر میگیرند . البته برخی دیگر به کمک واسطه ها اثاثیه و قطعات را تهیه می کنند به همین خیال و خاطر تماما منطقی است در‌حالتی که دوربین مداربسته ارزانشان فراتر از معدل بازار باشد . برای شناختن اصل بودن قطعات بهترین شیوه یاری از فرد خبره است چون قطعاتی که در بازار وجود داردهمه در هم است . اصل و تقلبی و مشابه که از دید ظاهری یکی هستند . حتی اثاثیه یدکی را خواهید مشاهده کرد که دارنده بسته بندی مشابهی می‌باشند و هولوگرام کمپانی برروی آن‌ها خورده است البته پس از خرید و یک سری وقت استفاده متوجه می‌شوید نمونه خریداری شده تقلبی و جنس بی کیفیتی بوده است .
حلقه و لاستیک صرفا سرچشمه

درکنار خیابان چراغ برق بورس حلقه و لاستیک هم هست . خیابان سرچشمه معدن و بورس مهم


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک