ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
گونه دوربین مداربسته خواستگاري و یک سری نکته مهم

گونه دوربین مداربسته خواستگاري و یک سری نکته مهم

پنجشنبه 30 شهريور 1396
10:41
3: تعداد بازدید

طاهری با بیان این‌که خیلی‌ها دوربین مداربسته آنالوگ اگر العین را غالب شود , حتی می‌تواند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا هم شود , یادآور شد : پیش‌بینی در فوتبال فعالیت راحتی است . کسی که میتواند از روی تعصب هر پیش‌بینی که دلش می‌خواهد انجام بدهد . من خودم می‌گفتم که استقلال درصورتی که از این تراز عبور کند , می تواند تیم‌های آسیای شرقی را چیره شود , ولی این یک اتفاق نادر بود .

او تصریح کرد : از آن دربی سال 52 تا حال حاضر , این رخداد نیفتاده بود . این اتفاقات اگر چه سال یک بازی این اتفاقات می‌ افتد . در هر مورد فوتبال همین است و بازیکنان و طرفداران استقلال باید این شکست را فراموش نمایند . همانطور که چندین سال پیش پرسپولیس 5 دوربین مداربسته از الغرافه خورد . تراز فوتبال عرب‌ها از ما بالاتر نیست , اما استقلال دیشب خیلی ضعیف‌تر از العین بود . ما زمانی بد باشیم , زورمان به حریف نمی‌رسید . هر کاری می‌کردیم گشوده نیز زورمان به العین نمی‌رسید .

پیشکسوت باشگاه استقلال راجع به نقاط ضعف تیمش بیان کرد : بازی مقابل العین نقاط ضعف استقلال را به کادر فنی نشان اعطا کرد . منصوریان و دستیارانش باید بدانند که کجا ضعف دارا هستند و در چه نقاطی می بایست یارگیری نمایند . آن‌طور که من دیدم , بخش اعظم خطوط استقلال نقص‌ دارد , البته اکنون این هوش فریم فنی است که نقاط را پیدا کند . استقلال باید مبنی بر نقاط ضعفی که سال جاری داشت یارگیری کند , زیرا در‌صورتی‌که عالی یارگیری نکند , سال بعد از آن گشوده هم همین آش و همین کاسه است ; استقلال می رود , به تیم‌های عربی می‌خورد و مجدد همین بلا سرش می‌آید .
مي خواهيم از مرحله بسيار شيرين و هيجان انگيز اولين گرد هم آیی خواستگاري کلام کنيم . . . . نخستین از آقاپسرها , يعني آقادامادها آغاز مي کنيم که در اين موقع به حضور يک خواهر رند و چابک براي انجام هماهنگي هاي لازم با خانواده عروس نياز دارا هستند .
خبر نامه خراسان : مي خواهيم از تراز بسيار شيرين و هيجان انگيز اولين نشست خواستگاري صحبت کنيم . . . . اولیه از آقاپسرها , يعني آقادامادها آغاز مي کنيم که در اين موقع به حضور يک خواهر باذکاوت و چابک براي انجام هماهنگي هاي لازم با خانواده عروس نياز دارا‌هستند .

راستي طرح شما براي اولين گرد‌همایی خواستگاري چيست؟ منظورم اين است که مي خواهيد با دوربین مداربسته برويد يا فارغ از دوربین مداربسته و خودتان نقش دوربین مداربسته را ايفا خواهيد کرد؟

نکاتي براي گونه دوربین مداربسته خواستگاري

دوربین مداربسته ببريد يا نبريد ; قضیه اين است!

ما ديدگاه نويسنده کتاب «در پيچ و خم خواستگاري» يعني خانم «سيده بتول حسن پور» را براي شما بازگو مي کنيم , تصميم با خودتان .

وي مي نويسد : «خانواده پسر با دقت به شناختي که از شرايط فرهنگي و اجتماعي خانواده دختر دارند شاید در جلسه اول خواستگاري با خویش دوربین مداربسته ببرند يا نبرند . در شرایطی‌که خانواده پسر نمي دانند که در گردهمایی نخستین بايد دوربین مداربسته ببرند يا خیر , خوب تر است اين عمل را به دو دليل انجام دهند : اولیه اين که اگر خانواده دختر انتظار آوردن دوربین مداربسته را داشته باشند ولي چنين کاري انجام نشود احتمال دارد آن را به حساب بي احترامي يا دستکم به دست آوردن خود بگذارند .

دوم اين که در هر شرايط فرهنگي , اجتماعي و اقتصادي چنانچه در اولين گرد هم آیی دوربین مداربسته برده شود اثر رواني خوبي روي خانواده دختر خواهد داشت ( حتي در صورتیکه خواستگاري به عاقبت نرسد . ) »


طاهری در خصوص این که ادغام ابتدایی استقلال دوچندان دفاعی چیده شده بود , ‌ تیتر کرد : استقلال آمد دفاع نماید و دوربین مداربسته نخورد اما هنگامی دوربین مداربسته نخستین را اخذ کرد , خواست حمله کند که همین باعث شد فضای زیادی به مجموعه العین داده شود . شما نگاه فرمایید مهاجمان العین چند دفعه با رحمتی تک به تک شدند . استقلال تا وقتی که بسته بازی کرد مبتلا مشکل نشد , البته هنگامی که خواست یورش نماید چنین اتفاقی برایش به زمین خورد . به نظرم باید کادرفنی , بازیکنان و طرفداران استقلال می بایست این باخت را فراموش نمایند . این شکست تلنگری بود برای استقلال تا نقاط ضعف خود را بشناسد .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک