ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
که در دوربین مداربسته زنی ناموفق بوده است

که در دوربین مداربسته زنی ناموفق بوده است

پنجشنبه 30 شهريور 1396
10:40
3: تعداد بازدید

نگاهی به پرسپولیس که با 17 دوربین مداربسته زده پس از استقلال بهترین خط حمله لیگ را در دست دارااست نشان میدهد که شاگردان برانکو برخلاف استقلال روی توان دوربین مداربسته زنی مهدی طارمی حساب ویژه‌ای گشوده کرده‌اند . طارمی با 7 دوربین مداربسته زده بیش از یک سوم دوربین مداربسته ‌های تیمش را در لیگ پانزدهم به ثمر رسانده است و درحال حاضر در جدول دوربین مداربسته زنان لیگ برتر صدرنشین است .

استقلالی‌ها پیش از آغاز فصل روی بضاعت و توان دوربین مداربسته زنی سجاد شهباززاده و البته پروپجیچ حساب ویژه‌ای گشوده کرده بودند البته در فعالیت معادلات آنان قدری شلوغ است . شهباززاده در هفته اولیه لیگ دو دوربین مداربسته به سیاه جامگان زد و چند هفته‌ای آسیب دیده شد . او در بازی با بسط فولاد به میادین رجوع و گشوده نیز یکی از دو دوربین مداربسته آبی‌ها را به ثمر رساند ولی از آن به بعد از آن هیچ زمان نتوانست برای استقلال دوربین مداربسته بزند . پروپجیچ نیز که با یک رزومه فوق‌العاده به استقلال ضمیمه , اگر‌چه مجال مقداری برای بازی کردن داشته البته در دقایقی که به عمل گرفته شده نیز نتوانسته آمار خیر و خوبی در دوربین مداربسته زنی از خویش بجای بگذارد . پجیچ تا اینجای فصل تنها 2 دوربین مداربسته برای استقلال زده است اگر‌چه که در بازی‌های صمیمانه ستاره تیمش بوده است .

ابراهیمی : فرمان روا پنالتی‌ها
شهباززاده : هنوز شایسته ترین

اگر چه سجاد شهباززاده 6 هفته است که در دوربین مداربسته زنی ناموفق بوده است اما کماکان دوربین مداربسته هایک ویژن بازیکن این تیم محسوب میشود . وی در بازی با سیاه جامگان یک دوربین مداربسته قشنگ با ضربه رمز و یک دوربین مداربسته در وضعیت تک به تک به ثمر رساند و در بازی با گسترش فولاد هم روی یک چرخش استثنایی غالب شد دوربین مداربسته ی به سبک فن نیستلروی به ثمر برساند . به جز این شهباززاده دو پنالتی گرفته و 2 پاس دوربین مداربسته به نیز تیمی‌هایش داده است تا همچنان موثرترین بازیکن استقلال باشد .
آرزو ابراهیمی در بازی با ملوان روی یک ضربه راز و یک ضربه ایستگاهی بسیار قشنگ پررنگ‌ترین نقش را در موفقیت تیمش داشت . وی در بازی با نفت تهران از روی پنالتی که سجاد شهباززاده گرفته بود دوربین مداربسته دوم آبی‌ها را به ثمر رساند و در بازی با سامانه ریلی هم روی دو پنالتی مشکوک استقلال را در نیمه اولیه از ناکامی 2 بر صفر نجات داد .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک