ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
بریجت کالینز هنرمندی از سیاتل است که هنرش تبدیل اشیاء و دوربین مداربسته ها به تابلوهایی قشنگ و منحصر به فرد است .

بریجت کالینز هنرمندی از سیاتل است که هنرش تبدیل اشیاء و دوربین مداربسته ها به تابلوهایی قشنگ و منحصر به فرد است .

پنجشنبه 30 شهريور 1396
10:29
3: تعداد بازدید

برترین ها : بریجت کالینز هنرمندی از سیاتل است که هنرش تبدیل اشیا و دوربین مداربسته ها به تابلوهایی زیبا و منحصربه‌فرد است . کالینز به گردش های خانوادگی در باغ ها و مناظر طبیعی عشق ای زیادی دارااست و اغلب وقت خویش را در این تفریحات به جمع آوری شی ها و دوربین مداربسته های قشنگ می‌گذراند .
ژوست فونتن و زدن 13 دوربین مداربسته در یک استکان جهانی
نگاهی به معاش فوتبالی ژوست فونتن , زننده 13 دوربین مداربسته در یک زمان لیوان جهانی می اندازیم .
طرفداری : همه رکورد ها برای شکسته شدن می باشند البته برخی اوقات خوبتر است تا انرژی تان را ذخیره کنید! مطمئننا هیچ طوفان و نمایشی خوب به مرحله رکورد ژوست فونتین نخواهد رسید . وی در لیوان جهانی دوربین مداربسته ahd پیروز به زدن 13 دوربین مداربسته برای مجموعه ملی فرانسه شد . در خیر عصر پیشین جام جهانی فقط در یکی‌از دوره ها بازیکنی پیروز شد تا به نیمی از رکورد فونتن برسد و آن فرد رونالدو بود که در استکان جهانی 2002 غالب شد تا هشت دوربین مداربسته بزند .

ژوست فونتن و زدن 13 دوربین مداربسته در یک استکان جهانی

فونتن به عنوان یک تمام کننده حقیقی وواقعی به دنیا آمد . شباهت هایی دربین وی و گرد مولر , یکی از شایسته ترین مهاجمان تمام کننده تمام ادوار مورخ موجود هست . هر دوی آن ها بازیکنانی قادر و با اقتدار بدنی بالا بودند و ران هایی حاذق داشتند . آن‌ها در تیزبینی , اعتنا و نگهداری متانت در محوطه جریمه حریف فوق العاده بودند . همانند یک‌سری بازیکن بلندمرتبه فرانسه در زمان مورخ , فونتن در بیرون از خاک فرانسه به دنیا آمد . مادر او اسپانیایی بود و فونتن در مراکش که بخشی از فرانسه آن عصر بود , دیده به جهان گشود . او بازه بازی اش را در باشگاه USM کازابلانکا ابتدا کرد و بعدا به نیس منتقل شد . او بعد باشگاه ریمس فرانسه برای میدان رفت . ریمس , فونتن را برای جانشینی ریموند کوپا که به رئال مادرید ضمیمه , به سرویس گرفت . گفتنی است ریموند کوپا یکی اصلی ترین هافبک های شماره روستا زمان خویش بود و در لیوان جهانی 1958 یاور با فونتن نقشی اصلی در درخشش فرانسه در آن استکان داشتند . فونتن در آن جام 24 ساله بود و در زمان نقطع ی عطف فوتبال خویش قرار داشت . او در آن فصل در ریمس در 26 بازی 34 دوربین مداربسته به ثمر رساند و دلیل اصلی در فتح دوگانه داخلی این مجموعه بود .

بریجت آثار هنری متعددی از جمله ماندالاهای دوربین مداربسته , کلاژهای فصلی و قطعات غریب و خیالی از پروانه ها و گونه های حیوانات اخلاق کرده است . کالینز تا کنون 200000 فالوور در اینستاگرام دارااست و یکی‌از شایسته ترین و پیشروترین اشخاص در‌این هنر به شمار میاید .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک