ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
جابر : تمامی جوره دوربین مداربسته میزند

جابر : تمامی جوره دوربین مداربسته میزند

پنجشنبه 30 شهريور 1396
10:22
4: تعداد بازدید

جابر انصاری در 4 بازی گذشته استقلال 4 دوربین مداربسته زده و 2 پاس دوربین مداربسته داده که ولی یک دوربین مداربسته و هر دو پاس دوربین مداربسته ش مرتبط با استکان حذفی می‌شود . انصاری که‌این روز ها حسابی قضیه حمایت کادرفنی استقلال جای دارد , در 3 بازی قبلی استقلال در لیگ یک برابر سپاهان , پرسپولیس و فولاد دوربین مداربسته زده است . جالب است که انصاری 2 دوربین مداربسته ش را با وجود قد کوتاهش با ضربه رمز دوربین مداربسته زده است .

صرفا رحمتی در استقلال دوربین مداربسته نمی‌زند!

کریمی : دوربین مداربسته ‌های 6 امتیازی آقای پدیده

محسن کریمی موفق شده در دو برد از 7 پیروزی تیمش نقش حیاتی داشته باشد . کریمی در دو بازی برابر توسعه فولاد و استقلال اهواز 2 دوربین مداربسته 3 امتیازی زده و دیدنی است که هیچوقت در بازی‌هایی که وی دوربین مداربسته زنی کرده استقلال به غیر از برد به سود دیگری نرسیده است .

صرفا رحمتی در استقلال دوربین مداربسته نمی‌زند!

دوربین مداربسته وای فای : یک تمام‌کننده قهار

پروپجیچ مهاجم کروات استقلال در اکثر بازی‌های تیمش تحت عنوان یار و همدم جانشین وارد زمین شده و هنوز نتوانسته انتظارات کادرفنی را برآورده نماید . وی در بازی با استقلال خوزستان که از ابتدا در زمین بود , تک دوربین مداربسته تساوی تیمش را زد و در بازی با فولاد هم فقط یک سری دقیقه بعداز ورود به زمین موفق شد خیال مظلومی را از کسب هفتمین موفقیت فصل ریلکس کند .

تنها رحمتی در استقلال دوربین مداربسته نمی‌زند!

برزای : اثر گذار و خطرناک

بهنام برزای فقط در 4 بازی استقلال از مقدمه به زمین بازی رفته و پیروز شده آمار زیاد خوبی از خویش به جای بگذارد . او در بازی با سپاهان دوربین مداربسته سوم تیمش را زد و در بازی با سیاه جامگان و فولاد چیره شد دو پاس دوربین مداربسته 3 امتیازی بدهد .

صرفا رحمتی در استقلال دوربین مداربسته نمی‌زند!

مجیدی : صرفا دفاع دوربین مداربسته زن استقلال

میثم مجیدی صرفا مدافع استقلال است که تا به این جای فصل غالب شده است دوربین مداربسته بزند , آن هم یک دوربین مداربسته 3 امتیازی . وی در بازی با استقلال اهواز در دقیقه 90 غالب شد استقلال را به یک برد خارج از خانه برساند .

تنها رحمتی در استقلال دوربین مداربسته نمی‌زند!

اسماعیلی : وی جای کرار را لبریز می کند

فرشید اسماعیلی از بازی با سپاهان به مخلوط استقلال اضافه شد و درین برهه زمانی پیروز شده به یک بازیکن تاثیرگذار در پست هافبک پشت مهاجم تبدیل شود . اسماعیلی برابر سپاهان دوربین مداربسته اول تیمش را زد و در صورتیکه خوش‌شانس بود می‌توانست در بازی با فولاد نیز دوربین مداربسته دوم خویش را به ثمر برساند .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک