ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ش در ان دوربین مداربسته ستان به پاف

ش در ان دوربین مداربسته ستان به پاف

پنجشنبه 30 شهريور 1396
10:13
5: تعداد بازدید

ليندا از كجا آمده؟
دوربین مداربسته
ليندا كه به خاطر انتهاي قطوريلي پر اسم و رسم است , در ایالات‌‌متحده نخل دم اسبي اسم دارااست . خاصيت اين گونه ورم كردگي اين است كه رطوبت را در بيابان‌هايي كه شايد یک سری ماه پشت‌سر هم از بارندگي خبري نباشد , حفظ كند و بر دوربین مداربسته گ‌هاي كشيده‌اش دقيقا به منظور نگهداری و نگهداري آب , به اين شكل است . در‌صورتی‌که در منزل ليندا داريد , درانتظار آن باشيد كه ارتفاعش به دو متر رسد . در حالتی‌که مي‌خواهيد قيافه‌اش تا یک‌سری سال زيبا باشد و زياد تغيير نكند , جوانه‌هايي را كه به مرور از انتهاي ساقه آن رویش مي‌كنند , حذف كنيد .
دوربین مداربسته
با خيال سهل وآسان مسافرت برويد
دوربین مداربسته
در‌حالتی که اهل مسافرت‌هاي طولاني هستيد , به هیچ وجه ضروری نيست نگران خشك شدن لیندا باشيد . هفته‌‌اي يك‌بار آبياري در بهار و پاييز و دو تا سه بار در فصل‌تابستان برايش كافي است . گفته مي‌شود در زمستان خوبتر است به آن استراحت بده دوربین مداربسته يد و دو تا سه هفته يك‌بار آبياري‌اش كنيد . تورم انتهاي ساقه ليندا اين امكان را به آن مي‌دهد كه تا يك‌سال آب براي خودش ذخيره كند . در‌حالتی که ديديد برگ‌هاي بالايي‌اش شل و ول شده و آويزان است مطمئن باشيد بيشتر از حد مجاز به آن آب داده‌ايد .
دوربین مداربسته
با این نکات ارتفاع عمر لیندا را اضافه نمایید

1+3 سفارش کاربردی برای نگهداری لیندا در آپارتمان

خيلي كم انتظار است

انطباق با زندگي در بيابان سبب ساز شده ليندا نياز چنداني به كود نداشته باشد . چنانچه مي‌خواهيد محكم‌كاري كنيد , چيزي در حدود دو بار آبياري یار كود كامل را در بهار و فصل تابستان در برنامه‌تان بگنجانيد و در شرایطی‌که كود نیز به آن نداديد , ابدا نگران نباشيد ; ليندا خيلي كم انتظار است .

از دوربین مداربسته ‌هاي سايه‌انداز بيزار است

ليندا ابدا دوست ندارد گياه ديگري رويش سايه بيندازد و اغلب با گياهاني كه از خودش كوتاهترند دوست است . اگر‌چه بايد حواس‌تان باشد ليندا را نبايد وسط دوربین مداربسته و گياهان ديگر قرار بدهيد چون رطوبتي كه در اين وضعيت ايجاد مي‌شود ابدا برايش خوب نيست &# http://animalweapon38.avalancheblog.ir/2017/09/20/5-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%81%d9%88%d9%82-%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%af%d9%87-%da%af%d8%b1%d8%aa-%d8%a8%db%8c%d9%84-%d8%a8%d8%b1-4/?preview=true ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک