ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته جدا م

كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته جدا م

پنجشنبه 30 شهريور 1396
10:05
2: تعداد بازدید

اگر برگ‌ها پژمرده شد . . .

اگر روي برگ‌هاي ليندا آب ريخته شد سريع‌ برگ‌ها را خشك كنيد و اگر برگ‌ها را خشك نكرديد و بيشترشان پژمرده شد , سعي كنيد برگ‌هاي پژمرده را از بدنه‌اش غیروابسته كنيد و تا بيرون وارد شدن جوانه‌هاي جديد صبر كنيد تا گياه‌تان به وضع و اوضاع عادي برگردد در غير اين‌صورت گياه‌تان را از دست داده‌ايد &# http://animalcord92.reignblog.ir/2017/09/20/%d9%85%d8%b5%d8%b1%d9%81-%d9%85%d9%86%d8%b8%d9%85-%da%86%d8%a7%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%b3%d8%b1%d8%ae-%d8%af%d8%b1-%da%af/?preview=true بايد متعادل باشد

ليندا به نور و روشنایی زياد احتياج دارد ولی چنانچه آفتاب مستقيم ظهر فصل تابستان ساعتها روي برگ‌هايش بتابد برگ‌ها مي‌سوزند و خيلي سريع مي‌ريزند . در صورتی‌که رویش برگ‌ها بيش از مقدار زياد باشد و رنگ‌شان به زردي بزند , مطمئن باشيد ليندا مبتلا كم نوري شده‌است .

لكه‌هاي قرمز رنگ را جدي بگيريد

شايد مهم‌ترين آفتي كه ليندا را تهديد مي‌كند , كنه قرمز رنگ باشد . در‌حالتی که روي برگ‌هاي ليندا لكه‌هاي قرمز ديديد , با دستمالي اين لكه‌ها را از روي ساقه‌ها ‌برداريد . اگر سريع متوجه شويد كنه‌هاي قرمز‌رنگ ديگر نمي‌توانند پيشروي كنند .
به دوربین مداربسته دانش دست نزنيد , بهتر است

در مورد بعضي دوربین مداربسته ‌ها و گياهان به هيچ تیتر عوض كردن دوربین مداربسته دان در منزل , توصيه نمي‌شود زیرا ممكن است اصول دقيق آن را ندانيد و بعداز زمان كمي گياه از بين برود . اين مساله در امر ليندا اهميت بيشتري داراست .

خیر فقط نادرست در تعويض خاك و دوربین مداربسته دان به آن صدمه مي‌زند , بلكه تعويض زود به زود باعث ريشه‌زايي آن شده و طول ساقه را زياد مي‌كند . اينطوري گياه زيبايي و تعادلش را از دست مي‌دهد . در صورتی بيشتر از دو , سه سال است كه دوربین مداربسته دان لیندا در خانه عوض نشده با يك کارشناس مشورت كنيد . اين مسائل درخصوص تكثير نیز صدق مي‌كند ; تكثير آن از طريق ريشه‌دار كردن جوانه‌هاي روي ساقه يا كاشت بذر در دماي 20درجه سانتي‌گراد انجام مي‌شود كه كار هر كسي نيست .

لیندای مجنون زیبا و معدود دردسر

مراقب باشيد آفتاب‌سوخته نشود

ليندا گياه بيابان است و آفتاب ولی آپارتمان با روشنایی متوسط را هم به خوبي تحمل مي‌كند . پس تراس خانه هم جاي خوبي براي نگهداري آن است . در‌حالتی که در زمینه‌ی تعیین جا براي دوربین مداربسته دان ليندا شك داريد , جايي را انتخاب كنيد كه نوروروشنایی متوسطي داشته باشد . نور خيلي زياد برگ‌هايش را مي‌سوزاند و فروغ و روشنایی كم هم برگ‌ها را رنگ زرد و رنگ‌پريده مي‌كند . در هر دو چهره دوربین مداربسته دان‌تان كچل مي‌شود .

نوك و حاشيه برگ‌ها قهوه‌اي و خشك مي‌شوند

درصورتی که تنها نوك برگ آسيب ديده و قهوه‌اي شده باشد و حاشيه‌ها هنوز سبزرنگ‌اند , علت هواي خشك يا صدمه ناشي از بازخورد شي مكانيكي با گياه است . ولی حاشيه‌هاي رنگ زرد و قهوه‌اي علت‌هاي دیگری دارا‌هستند ; ازجمله اينكه در آبياري دقت نشده و آب بيش از اندازه يا كمتر از حد مجاز داده شده است , گاهي نیز مرتبه حرارت كم يا نور و روشنایی كم مي‌تواند اين عوارض را داشته باشد .

شازده كوچولوي مهرباني براي دوربین مداربسته ‌هاي‌مان باشيم

در صورتی هر بار كه دوربین مداربسته داني را مي‌خريد و به منزل مي‌آوريد اين استرس را داريد كه یک سری ماه آن‌گاه بايد دوربین مداربسته دان خشك‌شده‌اش را از منزل بيرون ببريد , همين استرس شما دوربین مداربسته دان‌تان را نابود خواهد كرد . در نگهداري از دوربین مداربسته و گياه اولين نكته‌اي كه هميشه بايد يادمان باشد , اين است كه اعتمادبه‌نفس داشته باشيم . دوربین مداربسته ‌ها درست نظیر حيوانات احساس خوب و بد ما‌را مي‌گيرند . به ياد داشته باشيد كه تجربه اثبات كرده هر كسي مي‌تواند يك منزل پر دوربین مداربسته داشته باشد ; اصلی اين است كه بخواهد .

دومين نكته اين است كه از دوربین مداربسته و گياه‌تان نترسيد , در‌صورتی‌که هميشه شازده كوچولو را به خاطر داشته باشيد كه با چه عشقي از صرفا دوربین مداربسته سياره‌اش نگهداري مي‌كرد , هيچ‌وقت دوربین مداربسته ‌تان را تنها نمي‌گذاريد .

دوربین مداربسته ‌ها نظیر حيوانات دوست دارا‌هستند مورد اعتنا باشند و در محلي از خانه باشند كه فراموش نشوند . سعي كنيد هر روز به دوربین مداربسته دان‌تان سر بزنيد , برگ‌هاي زردرنگ شده‌اش را غیروابسته كرده و با مهرباني آبياري‌اش كنيد ( حتي گفته مي‌شود آبپاش را دو دستي بگيريد , طوري كه انگار چاي تعارف مي‌كنيد ) . بعضا از کارشناسان چه بسا توصیه مینمایند چند دقیقه‌ای را برای دوربین مداربسته دان‌تان اختصاص دهید و از شادابی و زیبایی‌اش توصیف کنید .

رستورانی که هم اکنون شما را خوب می نماید

رو نمایی از دسته تازه پژو در کشور‌ایران

يادتان باشد كه اين دوربین مداربسته گرمابه كردن را دوست ندارد . پس هیچ زمان روي برگ‌هايش آبپاشي نكنيد! ولی براي برداشتن لكه‌ها , در صورتی‌که تعدادشان زياد بود , يك ليتر آب را همپا با دو سه قطره مايع ظرفشويي , در يك بطري آبفشان ريخته و روي قسمت‌هاي قرمز آب‌پاشي كنيد و خيلي سريع خشكش كنيد در حين خشك كردن كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته جدا مي‌شوند . نگران نباشيد اين كنه‌ها براي سلامتي آدم خطري ندارند . بيماري مهمي كه ليندا را تهديد مي‌كند , پوسيدگي ريشه است كه خویش ما مسبب اصلي آن هستيم . ريشه‌هاي ليندا به غير از آب به هوا هم احتياج دارا هستند


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک