ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
برنامه دوربین مداربسته محمدی برای بازی با بنیادکار

برنامه دوربین مداربسته محمدی برای بازی با بنیادکار

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:59
4: تعداد بازدید

دوربین مداربسته ahd ذوب آهن اظهار‌کرد : فردا کارایی میکنیم اول دوربین مداربسته نخوریم , بعد دوربین مداربسته بزنیم .
خبرگزاری عجم : یحیی دوربین مداربسته محمدی در گردهمایی خبری گذشته از دیدار تیم‌های ذوب آهن و بنیادکار بیان کرد : بازی سختی را در پیش داریم چون مجموعه ازبکستانی تیم زیاد خیر است . آن ها از دید فیزیکی گروه خوبی هستند و ما همت می کنیم در بازی فردا نخستین دوربین مداربسته نخوریم و آن گاه در فاز یورش بتوانیم فایده لازم را ببریم و به حریف دوربین مداربسته بزنیم .

او ادامه اعطا کرد : بازی فردا احتمالا یکی از سخت‌ترین دیدارهای ما درین مجموعه باشد که اما این دیدار , مسابقه مهمی هم برای حریف ازبک ما هم به شمار می رود .

دوربین مداربسته محمدی راجع‌به نقطه قوت بازیکنان حریف ذکر کرد : به نظر اینجانب سه بازیکن هجومی آن‌ها بازیکنان خطرناکی می‌باشند و می‌توانند برای ما خطرساز شوند .

سرمربی ذوب آهن درباره تعداد دوربین مداربسته زده معدود این تیم در لیگ قهرمانان آسیا اعلام‌کرد : یک دوربین مداربسته زده هم برای کسب سه امتیاز کفایت میکند و قاعدتاً تیمی که دوربین مداربسته نخورد می تواند با زدن تنها یک دوربین مداربسته گروه غالب میدان باشد .

آیا مرتب کردن دندان ها سوای ارتودنسی امکان پذیر است؟

در‌صورتی‌که علاقمند به زیبایی می‌باشید , کلیک کنید!

بچه‌هاي كوچولو يا به عبارت دقيق‌تر كودكان و خردسالان هر روز مي‌‌توانند پاي تلويزيون بنشينند و مهمان برنامه دوربین مداربسته ‌آموز7 باشند . دوربین مداربسته ‌آموز همه اطلاعات و آموزش‌هاي حتمی در زمينه‌هاي فرهنگي , داده ها عمومي , تفريحات تندرست و . . . .بچه‌هاي كوچولو يا به عبارت دقيق‌تر كودكان و کودک ها هر روز مي‌‌توانند پاي تلويزيون بنشينند و مهمان برنامه دوربین مداربسته ‌آموز7 باشند . دوربین مداربسته ‌آموز همه داده ها و آموزش‌هاي ضروری در زمينه‌هاي فرهنگي , داده ها عمومي , تفريحات سالم و . . . . را با بهره از پلاتوهاي نمايشي در اختيار بچه‌ها قرار مي‌دهد . در هر بخش از اين برنامه بچه‌ها با اشكال هندسي , مضمون‌ همكاري , ورزش و روحيه سالم , قوانين راهنمايي و رانندگي , مهارت‌هاي اجتماعي و . . . به وسيله آيتم‌هاي نمايشي آشنا مي‌شوند . اين برنامه به نويسند‌گي زهرا الفت و كارگرداني مهرداد نظام آبادي و طراحي و تهيه كنندگي سارا روستاپور هر روز ساعت 8 : 15 دقيقه روي آنتن مي‌رود ; البته تكرار آن هم در ساعت 14 : 30 از همين شبكه پخش مي‌شود . بچه‌هاي سحرخيز هر روز مي‌توانند با ديدن اين برنامه كلي مقاله و نكته‌هاي آموزشي جديد ياد بگيرند . به‌خصوص اين‌كه مجري اين برنامه سارا روستاپور , خاله ساراي دوست‌داشتني بچه‌هاست .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک