ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تاریخچه دوربین مداربسته رز : دوربین مداربسته ي به وسعت عشق و علاقه

تاریخچه دوربین مداربسته رز : دوربین مداربسته ي به وسعت عشق و علاقه

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:44
2: تعداد بازدید

انسان‌هاي اوليه علاقه فراواني به دوربین مداربسته رز وحشي داشتند , زيرا اين دوربین مداربسته داراي دوربین مداربسته برگ‌هاي شيرين و ميوه‌ي خوشمزه است و احتمالاً پرورش اين گياه 5000 سال پيش در چين كه هم‌اكنون به سرزمين عراق تبديل شده , آغاز گرديده است .
آشنا : دوربین مداربسته رز قرن‌هاست كه گزینه توجه و ستايش بشريت قرار گرفته است .

رزهاي باستاني :

انسان‌هاي اوليه عشق فراواني به دوربین مداربسته رز وحشي داشتند , زيرا اين دوربین مداربسته داراي دوربین مداربسته برگ‌هاي شيرين و ميوه‌ي خوشمزه است و احتمالاً رشد اين گياه 5000 سال پيش در چين كه هم‌اكنون به سرزمين عراق تبديل شده , شروع گرديده است .در ايلياد ( ماجرا حماسي هومر ) كه به 1200 سال پيش از ميلاد مسيح برمي‌گردد , آمده است كه سپر آشيل ( Achille ) قهرمان داستان , در جشن و پای کوبی پيروزيش بر هكتور با دوربین مداربسته ‌هاي رز تزئين شده بود و همچنين , بدن هكتور را گذشته از موميايي كردن با روغن دوربین مداربسته رز معطر و تدهين كردند .

مورخان يوناني اشاره‌هاي فراواني به دوربین مداربسته رز كرده‌اند ; به‌خصوص رز گاليكا ( Gallica ) كه جد تمامي دوربین مداربسته ‌هاي رز اروپايي است . رز آپوتكري ( Apothe corys Rose ) يا داماسك قرمز رنگ ( Red Damask ) و از جمله آفيسيناليس ( Officinalis ) براي اروپائيان منبع اوليه و اصلي روغن دوربین مداربسته رز و داروهاي شفابخش بود , تا زماني كه گونه‌هاي ديگري از رز در آسياي شرقي شناخته شد .

كليساهاي اوليه , دوربین مداربسته رز را به عنوان نمادي از تباهي محكوم كرده بودند , زيرا اعتقاد و باور داشتند كه سقوط امپراتوري روم به خیال توجه بيش از مقدار نرو ( Nero ) به اين دوربین مداربسته بود . افراط وی در توجه به دوربین مداربسته رز , وحشتناك و خجالت‌آور بود .

گفته مي‌شود كه چندين تُن رز براي برگزاري ضيافت‌هاي فراوانش فراهم مي‌كرد . بالش‌ها و پشتي‌هايي كه دعوت شدگان روي آن مي‌نشستند , با دوربین مداربسته رز پر مي‌شد . همچنين , اندازه زيادي از دوربین مداربسته ‌ها را پرپر مي كرد و بر راز ميهمانانش در مجالس عيش مي‌ريخت و دوش دوربین مداربسته اب بر راز آن‌ها مي‌گرفت . حتي گفته مي‌شود يك نفر از شركت‌كنندگان در اين مجالس خفه شده بود .

دوربین مداربسته رز نماد موفقيت و پيروزي در عصر روم بود . ميليون‌ها دوربین مداربسته برگ دوربین مداربسته رز را در مفتول برنجي به نیز مي‌بافتند و تاج دوربین مداربسته و تاج رمز درست مي‌كردند . در نتيجه , كشاورزان اعتقاد داشتند كه بهره بيشتر در رویش دوربین مداربسته رز است تا كاشتن محصولات غذايي و اين يك تصور نادرست بود كه به وسیله شاعر رومي , هورس ( Horace ) و ديگر روشنفكران آن دوره بوجود ‌آمده بود .

يكي از معروف‌ترين و قديمي‌ترين دوربین مداربسته رز تاريخي گاليكا ( Red Damash ) Or ( Apothecarys Rose ) . اين دوربین مداربسته در قرن وسطي به خاطر رايحه دلپذيرش فراوان بود .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک