ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
هايبريدهاي اوليه ( دوربین مداربسته ‌هاي دورگه اوليه )

هايبريدهاي اوليه ( دوربین مداربسته ‌هاي دورگه اوليه )

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:39
2: تعداد بازدید

از وقتي نحوه پيوند زدن در قرن نوزدهم اختراع شد , انواع جديدي از دوربین مداربسته ‌هاي رز توسط باغبانان و كشاورزان به‌وجود آمد كه آنها را پس از بالغ شدن شاخه و رسيدن برگ‌ها انتخاب مي‌كردند و قلمه مي‌زدند . گياه‌شناسان هلندي اروپا در سده هفدهم از پيشگامان رشد دوربین مداربسته رز سنتي فوليا ( R . Centifolia ) يا دوربین مداربسته صدبرگ كه به همين خیال و خاطر به آن رز دوربین مداربسته كلمي هم گفته مي‌شود ) بودند .

ژوزفين ( Josephine ) , همسر ناپلئون , امپراتور فرانسه , مشوق و حامي پرورش‌ دهنده دوربین مداربسته رز بود و طي سال‌هاي 1803 تا 1814 دوستاران رز و گياه‌شناسان را به باغ‌هاي خود در مالزمون ( نزديك پاريس ) دعوت كرد و با كمك آن‌ها كلكسيوني بالغ بر 250 مدل رز جمع‌آوري نمود .
این کاغذ‌دیواری‌ ها دوربین مداربسته می‌دهند!
ورود کاغذ‌دیواری‌های مدرن به دنیای چیدمان داخلی دست شمارا گشوده می گذارد . دیوارهایی که نه‌تنها دیگر مانعی در مقابل چشمان شما نیستند بلکه می توانند دوربین مداربسته بدهند! این مقاله نگاهی است به کاغذ‌دیواری‌های مدرن این روز ها . یک چشم انداز پاییزی

کاغذ‌دیواری‌های مدرن تصور شما‌را از دیواری که قرار است سا‌عتها پیش‌رو چشم‌تان قرار بگیرد به کلی تغییر داده‌اند . شما می توانید برای دیوار روبه‌روی‌تان به جای رفتن سراغ طرح‌های پرنقش و نگار و دوربین مداربسته ‌های رنگی , منظره‌ای از شهر مناسب یا چه بسا یک اثر تاریخی و شناخته‌شده جهانی را تعیین فرمائید . در حالتی‌که با بناهای تاریخی هم میانه‌ای ندارید می توانید با گزینش یک تصویر بزرگ به اندازه تمام سطح دیوار اتاق‌تان نمایی از فصل‌پاییز , فصل‌زمستان یا فصل بهار و فصل تابستان را در مقابل چشمان‌تان داشته باشید . ویژگی این کاغذ‌دیواری‌های دیجیتالی طبیعی و ملموس بودن تصویر انتخابی در آنهاست . در این تکنیک یک لایه صفحه چاپی با تصاویر دیجیتالی رنگی روی کاغذ‌دیواری قرار می گیرد . در واقعیت امکانات چاپ دیجیتال این زمان را در دست ما قرار می‌دهد تا هر چهره یی را که دوست داریم در هر ابعادی برای دیوار قضیه نظرمان گزینش کنیم .

برگزیدگان مجله اینترنتی کشور ایران
خبرنامه زندگی ایده آل : دیواری که قرار است پیش چشمان شما قرار بگیرد میتواند برنامه ای از یک نقاش دارای شهرت با شهرتی جهانی یا این که برنامه ای از یک بنای تاریخی یا این که نمایی از یک ظهر گرم تابستانی در خنکای همین روزها باشد! ورود کاغذ‌دیواری‌های مدرن به دنیای چیدمان داخلی دست شما را باز میگذارد تا فراتر از دیوارها هر چهره یی که دوست دارید برعلیه چشمان‌تان مشاهده کنید . این کاغذدیواری‌ها توصیف تازه‌ای از دیوار مقابل چشمان شما ارائه می‌دهند , دیوارهایی که نه‌تنها دیگر مانعی مقابل چشمان شما نیستند بلکه می توانند دوربین مداربسته بدهند! این گزارش نگاهی است به کاغذ‌دیواری‌های امروزی این ایام .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک