ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دس دوربین مداربسته ترسی به مواد و فشار مجموعه

دس دوربین مداربسته ترسی به مواد و فشار مجموعه

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:39
3: تعداد بازدید

این معلم دانشگاه با اشاره به شیوع مصرف موادی چون دوربین مداربسته , وید , گرس , ماری جوآنا و . . . که کلیه از مشتقات گیاه شاهدانه است و خاصیت روانگردانی دارااست , بیان می کند : اساسا همه این مواد با مقداری تغییر کارکرد یکسانی دارا‌هستند , البته تنوع در نامگذاری مواد‌مخدر و توهم‌زا یکی شگردهایی است که در چندین سال پیشین بر بازار مواد حکم دهنده شده است , ‌از آنجا که احساس تنوع طلبی یکی از نیازهای حساس مشتریان را صورت می دهد , گردانندگان بازار با توجه بدین احساس خریداران با عوض کردن نام مواد‌مخدر تلاش می کنند تا مشتریان را نسبت به ماده‌ای نو مشتاق نمایند .
دوربین مداربسته
عضو انجمن جامعه شناسی کشور‌ایران می افزاید : ماده مخدر « دوربین مداربسته » به دلیل صنعتی شدن و اضافه‌سازی محرک‌ها و گروه‌های متفاوت بسیارخطرناک‌تر از ماری جوآنا است . این ماده را تحت عنوان دوربین مداربسته در آورده‌اند به معنی قشنگ , هم دوربین مداربسته چنین نام‌‌گذاری این ماده احتمالاً به این دلیل است که خانواده و جامعه به مصرف آن دارای اهمیت نشوند و اسم این ماده وحشت و بدبینی را به همراه نداشته باشد .

مصر دوربین مداربسته ف این ماده به طور پودر و کشیدنی است و در سال‌جاری اشاعه بیشتری پیدا کرده است . مصرف این ماده خطرناک به جهت صنعتی شدن آن سبب عوارضی نظیر به نیز میل کردن تعادل حرکتی - اختلالات یاد - جنون و رفتار‌های غیرعادی می‌شود . همینطور از دیگر عوارض این ماده اختلالات کم عقل شامل اضطراب و افسردگی , پرخاشگری است و مصرف دراز بازه زمانی آن منجر نازایی می گردد .
دوربین مداربسته
عضو انجمن جامعه‌شناسی ایران ضمن واکاوی عوارض کاهش سن اعتیاد ابلاغ می نماید : با دقت به آماری که در رابطه ارتقاء آمار اعتیاد در بین جوان ها و کاهش سن اعتیاد ارائه میشود , می‌توان از عوامل مؤثر دیگری چون امکان دس دوربین مداربسته ترسی به مواد و فشار تیم همسالان که نقش مهمی در اعتیاد نوجوانان دارند اسم پیروزی . به طور نمونه هر که به خیال شرم و شرم , قدرت نه گفتن به دوستش را ندارد , احتمالا با هر تعارف ساده به مصرف مواد کثیف شود .

انتظاری در ارائه استراتژی در امر پرهیز از گرایش نوجوان ها و جوانان به مواد محرک یادآور میگردد : پرکردن وقت ها فراغت از مساله مهمی است که خانواده و مسئولان باید بدان اعتنا داشته باشند , به این دلیل که نداشتن سرگرمی مناسب یا شادی‌های زیرزمینی سبب گرایش به مواد مخدر می‌شود و اکثری از مواقع فرد را ناخودآگاه مشغول معضل اعتیاد به مخدرهای صنعتی می نماید . ارتقاء اطلاع و آگاهی مردمان در رابطه با مواد مخدر صنعتی باید عمده از پیشین شود . این مواد اکثرا زیرزمینی تنظیم شده و دارای ناخالصی و مواد سمی می باشند . هچنین مصرف این مواد عوارض جبران ناپذیری را به یاور داراست که کلیه این موارد مؤید ضرورت افزایش آگاهی‌ها دراین مورد است .

او با تأکید بر ضعف زیرساختی جامعه ایرانی تصریح می کند : متأسفانه ما از ضعف زیرساختاری برای حل مشکلاتی نظیر اعتیاد رنج میبریم . رفتارهای پرخطر اجتماعی ما زیرساخت‌های لازم را ندارند . مثلا در‌حالتی که اعتیاد را بیماری‌ روانپزشکی بدانیم , زیرساخت‌های روان‌شناختی‌مان برای معالجه آن ضعیف هستند &# دوربین مداربسته ip ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک