ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
آمار زوج منشاء و طارمی ; 85 دقیقه دو دوربین مداربسته

آمار زوج منشاء و طارمی ; 85 دقیقه دو دوربین مداربسته

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:36
3: تعداد بازدید


در هشتاد و پنج دقیقه‌ای که در این فصل طارمی و منشا کنار نیز قرار گرفته‌اند , هرکدام از این دو بازیکن یک دوربین مداربسته به ثمر رسانده‌اند .
وبسایت نود : زوج رویایی طارمی و منشا در این فصل کمتر از نود دقیقه در زمین مسابقه کنار نیز قرار گرفته‌اند . از مجال خرید منشا , طرفداران پرسپولیس منتظر هماهنگی این دو ستاره بودند تا تیم‌شان را دست‌نیافتی‌تر ببینند . اگر‌چه که در‌پی این داعیه مطرح شد که طارمی با منشا رابطه خیر ندارد و چه بسا نزدیکان او در تیم هم به منشا پاس نمی‌دهند . البته آمار نشان می دهد که‌این دو بازیکن وقتی در کنار نیز قرار گرفتند هم اکران خیر و خوبی داشتند .

در بازی نخست که منشا به جای طارمی وارد زمین شد و فرصت قرار به دست آوردن کنار هم را نداشتند . در دیدار علیه تراکتورسازی , با محرومیت علیپور , بالاخره زوج رویایی دوست داران شکل گرفت . دیداری که منشا تا دقیقه ۶۵ در زمین حضور داشت و یک دوربین مداربسته هم زد .

در مسابقه این هفته پرسپولیس پیش‌رو نفت تهران هم منشا بیست دقیقه نهایی بازی وارد زمین شد تا زوج طارمی منشاء یک بار دیگر شکل بگیرد . طارمی در همین بیست دقیقه یک دوربین مداربسته دیگر هم زد .

در هشتاد و پنج دقیقه‌ای که در این فصل طارمی و منشا کنار هم قرار گرفته‌اند , هر یک از این دو بازیکن یک دوربین مداربسته به ثمر رسانده‌اند . اگرچه که تاثیر مثبتی روی دوربین مداربسته ‌های یکدیگر نداشتند اما خللی نیز در دوربین مداربسته زنی همدیگر ایجاد نکردند . 7 نكته براي نگهداری از دوربین مداربسته دان «حسن‌يوسف»
حسن‌يوسف همان‌طور كه از نامش پيداست , دوربین مداربسته ي خوش رو و زيبا در رنگ‌ها و شكل‌هاي متعدد و دیدنی است . قطعا دقت كرده‌ايد كه اين گياه اسم فارسي خودش را از اسم حضرت يوسف ( ع ) كه به زيبارويي دارای شهرت بود , گرفته است .
برترین خبر نامه اینترنتی جمهوری اسلامی ایران
مجله سیب سبز - عاصفه‌ الله‌وردي : حسن‌يوسف همان‌طور كه از نامش پيداست , دوربین مداربسته ي خوش رو و زيبا در رنگ‌ها و شكل‌هاي مختلف و دیدنی است . مسلما دقت كرده‌ايد كه اين گياه اسم فارسي خودش را از نام حضرت يوسف ( ع ) كه به زيبارويي پر اسم و رسم بود , گرفته است . حسن‌يوسف از خانواده نعناعيان است . دوربین مداربسته ‌هايش مانند دوربین مداربسته ‌هاي نعناع و پونه‌هاي كنار جوي آب‌ها در يك سنبله جاي گرفته است ولی برگ‌هايش در زيبايي , از دوربین مداربسته ‌ها پيشي گرفته‌اند .

ولی اين دوربین مداربسته در بيشتر كشورهاي غربي با نام «ملكه‌اي با دنباله‌هاي قرمز» آوازه دارد . شايد در دیدگاه اول حسن‌يوسف خيلي شبيه به اجداد وحشي‌اش كه همان گزنه‌ها می باشند , به لحاظ برسد ولی خوشبختانه آنچنان خودش را با شرايط باغچه و سوئیت هم پا كرده كه نه‌تنها آسيبي به بدن نمي‌رساند , بلكه مي‌تواند به‌عنوان يك دوربین مداربسته آپارتماني بسيار دوست داستنی گزینش خوبي براي نگهداري باشد &# http://sortdead17.savantblog.ir/2017/09/20/%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d9%85%d8%b6%d8%a7%d8%b9%d9%81-%d8%b2%db%8c%d8%a8%d8%a7-%d9%88-%d8%aa%d8%b9%d8%ac%d8%a8-%d8%a2%d9%88%d8%b1-%d9%81/?preview=true ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک