ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته , وید و علف توهم‌ زا می باشند

دوربین مداربسته , وید و علف توهم‌ زا می باشند

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:30
2: تعداد بازدید

جوان25 ساله‌ای که نامش را نمی‌گوید , یکی‌از همان کسانی است که روزی فارغ از واهمه از خطری که تهدیدش می کرد در کنار دوستان به ماجرای تلخ نزدیک شد . او که با ماری ‌جوآنا آغاز کرد و گرفتار شد , اعتقاد دارد اینک مصرف گراس و جوینت یک ژست است . او در رابطه آغاز مصرف و گرفتار شدنش می گوید : اوایل خیلی تفننی و گهگاه در عده دوستان خوب و میهمانی‌ها آغاز شد , البته با گذر کرد عصر , گرفتاری‌ام بیشتر شد , اوایل توهم خوشی داشتم و درحال حاضر روانم را نا مرتب است .

یکی‌شان از خوشی‌های زودگذر تحت عنوان عذروبهانه گرفتار شدن حافظه می‌کند و دیگری از مشکلاتش میگوید و چاره نداشته برای گرفتار شدن در 20 سالگی , 21 سالگی , 22سالگی . زمانی که یک برنا هنوز پای در مسیر زندگی نگذاشته تا سختی‌های احتمالی روی شانه‌اش سنگینی کند . کدام گرفتاری؟ این‌که مثلاً در علم آموزی برنده شوی یا این که اختلاف سلیقه با پدر و مادر را چه طور رفع کنی . به همین سادگی .
دوربین مداربسته
دکتر معالج محمدحسین حریرچیان , درمانگر اعتیاد , درباره مصرف این مواد به ‌وسیله جوان ها میگوید : وید به عبارتی علف است . در اصل تمام اینها یک ماده می‌باشند یعنی حشیش , علف , ماری ‌جوآنا , کانابیس و سیگاری تمامی مشتقات گیاه شا دوربین مداربسته هدانه هستند , اما معمولاً وید همان برگ‌های پیر شاهدانه و ارزان‌تر است , در ‌صورتی که حشیش صمغ این گیاه است , اساسی این است که ماده را از کجای گیاه شاهدانه گرفته باشند . اما به صورت کلی تمام این مواد اعتیادآور است و مشابه محرک‌ها عمل می‌‌کنند و در واقع توهم‌ زاهستند .
دوربین مداربسته
بازی ترسناک زبانی با افیون
دوربین مداربسته
این کارشناس روان‌ پزشکی در باب علامت ها این مواد تصریح می‌‌کند : توهم ناشی از مصرف این مواد , گهگاه شنوایی است و گهگاه بینایی ; به‌این مفهوم که شخص شاید چیزهایی را بشنود که قابل شنیدن نمی‌باشد . این ماده هم دوربین مداربسته چنین موجب سوءظن در شخص میگردد . چه بسا شاید شم ‌کند گزندها و آسیب‌هایی از طرف دیگران متوجه اوست . در واقع گونه های و اقسام گزندهایی که در بیماری‌هایی نظیر شیزوفرنی داریم با مصرف موادی مانند ماری ‌جوآنا نیز ممکن است ساخت شود .
ل دوربین مداربسته
همچنین علتشیوع این ماده در بین جوانان این است که اشخاص مضطرب کمی آرام می‌‌شوند . به گفته این کارشناس روان‌پزشکی , موقعیت بی‌‌تفاوتی و سرمستی , خنده‌ها و شرایط خلسه ‌مانند که در اثر مصرف این مواد ساخت می‌‌ دوربین مداربسته شود , نگران‌کننده است . افرادی که در ساعت‌هایی از روز خیلی مضطرب و در ساعت‌هایی برعکس خیلی آهسته , بی‌‌تفاوت , شل و خنده‌ رو می باشند و سپس مجدد مضطرب میگردند , ممکن‌است تحت ‌تأثیر این ماده باشند .

از سو دوربین مداربسته ی دیگر پزشک معالج علی انتظاری جامعه شناس در گفت‌و‌گو با جمهوری اسلامی ایران برنا با اشاره به عوامل تأثیرگذار روی مصرف مواد مخدر تازه , از جامعه‌ای صحبت می‌گوید که در حال‌گذار است و این‌گذار فاکتورهای خطر نظیر اعتیاد را نیز با خویش به همدم دارد . از نظر وی آنچه در‌این فی مابین اهمیت پیدا می نماید , اعتنا و تقویت زیرساخت‌ها برای تقابل با افزایش مصرف مواد مخدر فی مابین جوان ها است .
دوربین مداربسته
این جامعه شناس با اشاره به آمار نگران‌کننده شیوع مصرف مواد مخدر میان جوانان می‌گوید : چه بسا در حالتی که از آمارها هم بگذریم , مشاهدات می‌دانی از ارتقاء مصرف مواد مخدر در تمامی گروه‌های سنی و جنسی و اجتماعی کلام میگوید &# دوربین مداربسته هایک ویژن ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک