ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
حسن‌يوسف از آن نوع دوربین مداربسته ‌هاست كه شما را به‌شدت قيچي به دست مي‌كند .

حسن‌يوسف از آن نوع دوربین مداربسته ‌هاست كه شما را به‌شدت قيچي به دست مي‌كند .

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:27
3: تعداد بازدید

حسن‌يوسف از آن گونه دوربین مداربسته ‌هاست كه شما‌را به‌شدت قيچي به دست مي‌كند . به‌خصوص در فصل‌هاي گرم سال در صورتی‌که رشد مناسب و مطلوبي داشته باشد , شاخه‌ها خيلي سريع سر به بالا مي‌كشند و شما را ناچار مي‌كنند براي محافظت شكل اصلي دوربین مداربسته دان , هر دو هفته يك‌بار آن را هرس كنيد . جذاب اينكه هرس براي اين گياه بسيار هم ضروري است و پرورش آن را خوبتر و بيشتر مي‌كند . دوربین مداربسته ‌هاي حسن‌يوسف جذابيت چنداني ندارند و هرس سر دوربین مداربسته ‌ها مي‌تواند برگ‌ها را به رشد بيشتر راغب كند .

از جاي بريده شده جوانه‌هاي جانبي شروع به رویش و نمو مي‌كنند و دوربین مداربسته دان‌تان هميشه سر کیف و در شكل و فرم متقارن و زيبا باقي مي‌ماند . شاخه‌هاي بريده شده با گاز ريشه مي‌دهند . آنها‌را در دوربین مداربسته دان‌هاي كوچك‌تر بكاريد و به دوستان‌تان هديه بدهيد . چه هديه‌اي خوبتر از يك دوربین مداربسته دان كوچك حسن‌يوسف!

7 نكته كه بايد براي داشتن يك دوربین مداربسته دان حسن‌يوسف سرحال بدانيد

چطور مي‌‌توان تكثيرش كرد؟

حسن‌يوسف با بذر خيلي سهل وآسان تكثير مي‌شود . بذرها را در هر موقعي از سال مي‌توانيد بكاريد . بهتر است بذرها را در يك سيني كم عمق و در يك لايه خاك مرطوب بكاريد و روي آن يك لايه نازك از خاك خيلي سبك بريزيد . بعد از زمان كمي جوانه‌هاي ريز از زير خاك راز بر مي‌آورند . كمي كه سپری شد , مي‌توانيد هر كدام از آنان‌را از خاك جدا كرده و باطن يك دوربین مداربسته دان كوچك بكاريد اما تكثير از طريق قلمه ساقه هم خيلي سريع دوربین مداربسته دان زيبايي به شما هديه مي‌دهد ضمن اينكه با اين منش از رنگ دلخواه‌تان نیز مي‌توانيد قلمه تهيه كنيد . حسن‌يوسف از خاك‌هاي سنگين بيزار است . مي‌توانيد مخلوطي از كوكوپيت يا پرليت به خاك بیش تر كنيد . ريشه‌ها در خاك سبك خيلي راحت‌تر پرورش مي‌كنند و پرورش گياه به طرز شگفت انگيزي بيشتر مي‌شود .

7 نكته كه بايد براي داشتن يك دوربین مداربسته دان حسن‌يوسف سرحال بدانيد

متنوع , ارزان , شکیبا


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک