ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
بازی استقلال و دوربین مداربسته گهر در ورزشگاه 3200 نفره!

بازی استقلال و دوربین مداربسته گهر در ورزشگاه 3200 نفره!

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:24
3: تعداد بازدید

دیدار دو گروه استقلال و دوربین مداربسته ‌گهر سیرجان در لیوان حذفی در ورزشگاهی با ظرفیت ۳۲۰۰ تماشاگر برگزار می شود .
خبرگزاری عجم : دیدار دو گروه استقلال و دوربین مداربسته ‌گهر سیرجان در سطح یک شانزدهم استکان حذفی روز جمعه ۱۷ شهریور ساعت ۱۷ : ۴۵ در ورزشگاه اختصاصی دوربین مداربسته ‌گهر برگزار می شود . گنجایش این ورزشگاه صرفا ۳۲۰۰ تماشاگر است . اما با دقت به این که قرار است ۱۰ درصد از گنجایش ورزشگاه در چنگ تماشاگران مهمان قرار بگیرد در مجموع ۲۵۰۰ بلیت برای این بازی فروخته خواهد شد .

مجموعه استقلال در هجرت به سیرجان در هتل بو سیب بومی میگردد و گروه دوربین مداربسته ‌گهر نیز در هتل جهانگردی اسکان پیدا می‌نماید .

مجموعه دوربین مداربسته ‌گهر در لیگ نوع اولیه حضور داراست و هیات مدیره باشگاه استقلال نیز به علیرضا منصوریان سرمربی این تیم دو بازی مجال داده تا تیم را از معضل بیرون کند . یکی‌از این مسابقه‌ها دیدار با دوربین مداربسته ‌گهر است .
فقط رحمتی در استقلال دوربین مداربسته نمی‌زند!
دوربین مداربسته ip بازیکن تا هفته دوازدهم لیگ دست اول برای استقلال دوربین مداربسته زده‌اند .
ورزش سه : مجموعه فوتبال استقلال با 21 دوربین مداربسته زده صدرنشین لیگ برتر است اما جذاب است که هنوز بازیکنی نتوانسته از حیث دوربین مداربسته زنی برتری قابل توجهی نسبت به بقیه بازیکنان داشته باشد . بهترین دوربین مداربسته زن استقلال تا بدین‌ جای فصل امید ابراهیمی با 5 دوربین مداربسته زده است و نکته جذاب این است که وی 3 دوربین مداربسته از 5 دوربین مداربسته ش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رسانده است .

سجاد شهباززاده و جابر انصاری نیز با 3 دوربین مداربسته , ابراهیمی را تعقیب می‌کنند . به جز این‌ها محسن کریمی و پروپجیچ دو دوربین مداربسته زده‌اند و آرش برهانی , میثم مجیدی , به دنیاآمدن فخرالدینی , بهنام برزای و فرشید اسماعیلی هرمورد یک دوربین مداربسته به ثمر رسانده‌اند . این واقعه هم برای استقلال مثبت است و هم منفی ; مثبت از این حیث که این نشان می‌دهد گروه مظلومی هیچ زمان به یک بازیکن متکی نیست و خودرو دوربین مداربسته زنی این تیم در کمبود ستاره‌هایش نیز فعالیت میکند . نکته منفی این است که کادرفنی این گروه نمی‌توانند روی بازیکنی به عنوان یک دوربین مداربسته زن قهار حساب کنند .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک