ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
گونه دوربین مداربسته خواستگاري و تعدادی نکته مهم

گونه دوربین مداربسته خواستگاري و تعدادی نکته مهم

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:14
3: تعداد بازدید

طاهری بابیان این که خیلی‌ها یقین داشتند استقلال در شرایطی که العین را چیره شود , حتی میتواند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا نیز شود , یادآور شد : پیش‌بینی در فوتبال فعالیت راحتی است . هر کس قادر است از روی تعصب هر پیش‌بینی که دلش می‌خواهد انجام بدهد . اینجانب خودم می‌گفتم که استقلال در‌حالتی که از این مرحله عبور کند , می تواند تیم‌های آسیای شرقی را ببرد , ولی این یک اتفاق کم بود .

او تصریح کرد : از آن دربی سال 52 تا حال حاضر , این واقعه نیفتاده بود . این اتفاقات هر چند سال یک بازی این اتفاقات میفتد . به هر حال فوتبال همین است و بازیکنان و طرفداران استقلال باید این ناکامی را فراموش نمایند . همان گونه که چندین سال پیش پرسپولیس 5 دوربین مداربسته از الغرافه خورد . مرحله فوتبال عرب‌ها از ما فراتر وجود ندارد , ولی استقلال دیشب خیلی ضعیف‌تر از العین بود . ما زمانی بد باشیم , زورمان به حریف نمی‌رسید . هر کاری می‌کردیم گشوده نیز زورمان به العین نمی‌رسید .

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره ی نقاط ضعف تیمش خاطرنشان کرد : بازی مقابل العین نقاط ضعف استقلال را به کادر فنی نشان بخشید . منصوریان و دستیارانش باید بدانند که کجا ضعف دارا‌هستند و در چه نقاطی باید یار‌گیری نمایند . آن‌طور که اینجانب دیدم , بیشتر خطوط استقلال مشکل دارد , اما حال این هوش کادر فنی است که نقاط را پیدا کند . استقلال می بایست بر اساس نقاط ضعفی که امسال داشت یارگیری نماید , زیرا در حالتی‌که خوب یار‌گیری نکند , سال بعد گشوده نیز همین آش و همین کاسه است ; استقلال می رود , به تیم‌های عربی میخورد و مجدد همین بلا سرش می‌آید .
مي خواهيم از تراز بسيار شيرين و هيجان انگيز اولين گرد هم آیی خواستگاري صحبت کنيم . . . . نخستین از آقاپسرها , يعني آقادامادها استارت مي کنيم که در اين موقع به حضور يک خواهر رند و چابک براي انجام هماهنگي هاي لازم با خانواده عروس نياز دارند .
خبر نامه خراسان : مي خواهيم از تراز بسيار شيرين و هيجان انگيز اولين گرد هم آیی خواستگاري صحبت کنيم . . . . نخستین از آقاپسرها , يعني آقادامادها شروع مي کنيم که در اين موقع به حضور يک خواهر باذکاوت و چابک براي انجام هماهنگي هاي لازم با خانواده عروس نياز دارا هستند .

راستي طرح شما براي اولين نشست خواستگاري چيست؟ منظورم اين است که مي خواهيد با دوربین مداربسته برويد يا بدون دوربین مداربسته و خودتان نقش دوربین مداربسته را ايفا خواهيد کرد؟

نکاتي براي مدل دوربین دوربین مداربسته ahd ببريد يا نبريد ; زمینه اين است!

ما ديدگاه نويسنده کتاب «در پيچ و خم خواستگاري» يعني خانم «سيده بتول حسن پور» را براي شما بازگو مي کنيم , تصميم با خودتان .

وي مي نويسد : «خانواده پسر با اعتنا به شناختي که از شرايط فرهنگي و اجتماعي خانواده دختر دارا‌هستند ممکن است در گردهمایی اول خواستگاري با خود دوربین مداربسته ببرند يا نبرند . چنانچه خانواده پسر نمي دانند که در گردهمایی نخستین بايد دوربین مداربسته ببرند يا خیر , خوب تر است اين کار را به دو دليل انجام دهند : نخستین اين که در صورتی‌که خانواده دختر توقع آوردن دوربین مداربسته را داشته باشند ولي چنين کاري انجام نشود احتمالا آن را به حساب بي احترامي يا دستکم به دست آوردن خویش بگذارند .

دوم اين که در هر شرايط فرهنگي , اجتماعي و اقتصادي در‌حالتی که در اولين گردهمایی دوربین مداربسته برده شود اثر رواني خوبي روي خانواده دختر خواهد داشت ( حتي چنانچه خواستگاري به سرانجام نرسد . ) »


طاهری در مورد اینکه ترکیب ابتدایی استقلال فراوان دفاعی چیده شده بود , ‌ تیتر کرد : استقلال آمد دفاع کند و دوربین مداربسته نخورد اما زمانی دوربین مداربسته نخستین را دریافت کرد , خواست حمله نماید که همین سبب ساز شد فضای متعددی به مجموعه العین داده شود . شما نگاه کنید مهاجمان العین چند بار با رحمتی تک به تک شدند . استقلال تازمانیکه بسته بازی کرد دچار مشکل نشد , ولی هنگامی که خواست یورش نماید چنین اتفاقی برایش به زمین خورد . به نظرم می بایست کادرفنی , بازیکنان و طرف داران استقلال می بایست این باخت را فراموش نمایند . این ناکامی تلنگری بود برای استقلال تا نقاط ضعف خویش را بشناسد .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک