ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته انقطاع م

كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته انقطاع م

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:10
5: تعداد بازدید

اگر برگ‌ها پژمرده شد . . .

اگر روي برگ‌هاي ليندا آب ريخته شد سريع‌ برگ‌ها را خشك كنيد و درصورتی که برگ‌ها را خشك نكرديد و بيشترشان پژمرده شد , سعي كنيد برگ‌هاي پژمرده را از بدنه‌اش غیروابسته كنيد و تا بيرون آمدن جوانه‌هاي جديد حوصله كنيد تا گياه‌تان به وضع عادي برگردد در غير اين‌صورت گياه‌تان را از دست داده‌ايد &# http://sortname68.nedablog.ir/post/351 بايد متعادل باشد

ليندا به نوروفروغ زياد احتياج داراست البته در‌حالتی که آفتاب مستقيم ظهر فصل‌تابستان ساعت ها روي برگ‌هايش بتابد برگ‌ها مي‌سوزند و خيلي سريع مي‌ريزند . اگر پرورش برگ‌ها بيش از اندازه زياد باشد و رنگ‌شان به زردي بزند , مطمئن باشيد ليندا مبتلا كم نوري شده‌است .

لكه‌هاي قرمز رنگ را جدي بگيريد

شايد مهم‌ترين آفتي كه ليندا را تهديد مي‌كند , كنه قرمز رنگ باشد . در حالتی‌که روي برگ‌هاي ليندا لكه‌هاي قرمز ديديد , با دستمالي اين لكه‌ها را از روي ساقه‌ها ‌برداريد . چنانچه سريع متوجه شويد كنه‌هاي قرمز‌رنگ ديگر نمي‌توانند پيشروي كنند .
به دوربین مداربسته دانش دست نزنيد , بهتر است

در زمینه‌ی بعضي دوربین مداربسته ‌ها و گياهان به هيچ تیتر عوض كردن دوربین مداربسته دان در خانه , توصيه نمي‌شود چون ممكن است اصول دقيق آن را ندانيد و بعداز مقطع كمي گياه از بين برود . اين مسائل درخصوص ليندا اهميت بيشتري دارد .

نه فقط غلط در تعويض خاك و دوربین مداربسته دان به آن صدمه مي‌زند , بلكه تعويض زود به زود باعث ريشه‌زايي آن شده و طول ساقه را زياد مي‌كند . اينطوري گياه زيبايي و تعادلش را از دست مي‌دهد . در صورتیکه بيشتر از دو , سه سال است كه دوربین مداربسته دان لیندا در خانه عوض نشده با يك متخصص مشورت کردن كنيد . اين مسائل در خصوص تكثير هم صحت مي‌كند ; تكثير آن از طريق ريشه‌دار كردن جوانه‌هاي روي ساقه يا كاشت بذر در دماي 20درجه سانتي‌گراد انجام مي‌شود كه كار هر كسي نيست .

لیندای مجنون خوش دوربین مداربسته و اندک دردسر

مراقب باشيد آفتاب‌سوخته نشود

ليندا گياه بيابان است و آفتاب ولی سوئیت با نوروروشنایی میانگین را هم به خوبي تحمل مي‌كند . پس تراس خانه هم جاي خوبي براي نگهداري آن است . در حالتی که در زمینه‌ی تعیین جا براي دوربین مداربسته دان ليندا شك داريد , جايي را تعیین كنيد كه فروغ و روشنایی متوسطي داشته باشد . نوروفروغ خيلي زياد برگ‌هايش را مي‌سوزاند و نور كم هم برگ‌ها را رنگ زرد و رنگ‌پريده مي‌كند . در هر دو صورت دوربین مداربسته دان‌تان كچل مي‌شود .

نوك و حاشيه برگ‌ها قهوه‌اي و خشك مي‌شوند

درصورتی که صرفا نوك برگ آسيب ديده و قهوه‌اي شده باشد و حاشيه‌ها هنوز سبزرنگ‌اند , علت هواي خشك يا صدمه ناشي از عکس العمل شي مكانيكي با گياه است . البته حاشيه‌هاي رنگ زرد و قهوه‌اي علت‌هاي دیگری دارند ; ازجمله اينكه در آبياري توجه نشده و آب بيش از اندازه يا كمتر از حد مجاز داده شده است , گاهي هم درجه حرارت كم يا نوروفروغ كم مي‌تواند اين عوارض را داشته باشد .

شازده كوچولوي مهرباني براي دوربین مداربسته ‌هاي‌مان باشيم

اگر هر توشه كه دوربین مداربسته داني را مي‌خريد و به خانه مي‌آوريد اين استرس را داريد كه یک سری ماه سپس بايد دوربین مداربسته دان خشك‌شده‌اش را از خانه بيرون ببريد , همين استرس شما دوربین مداربسته دان‌تان را نابود خواهد كرد . در نگهداري از دوربین مداربسته و گياه اولين نكته‌اي كه هميشه بايد يادمان باشد , اين است كه اعتمادبه‌نفس داشته باشيم . دوربین مداربسته ‌ها درست مثل حيوانات شم عالی و بد ما‌را مي‌گيرند . به ياد داشته باشيد كه تجربه اثبات كرده هر كسي مي‌تواند يك خانه پر دوربین مداربسته داشته باشد ; اصلی اين است كه بخواهد .

دومين نكته اين است كه از دوربین مداربسته و گياه‌تان نترسيد , در حالتی‌که هميشه شازده كوچولو را به خاطر داشته باشيد كه با چه عشقي از صرفا دوربین مداربسته سياره‌اش نگهداري مي‌كرد , هيچ‌وقت دوربین مداربسته ‌تان را فقط نمي‌گذاريد .

دوربین مداربسته ‌ها مانند حيوانات دوست دارا هستند گزینه دقت باشند و در محلي از منزل باشند كه فراموش نشوند . سعي كنيد هر روز به دوربین مداربسته دان‌تان رمز بزنيد , برگ‌هاي رنگ زرد شده‌اش را قطع كرده و با مهرباني آبياري‌اش كنيد ( حتي گفته مي‌شود آبپاش را دو دستي بگيريد , طوري كه انگار چاي تعارف مي‌كنيد ) . بعضا از کارشناسان حتی پیشنهاد می‌نمایند یک سری دقیقه‌ای را برای دوربین مداربسته دان‌تان اختصاص دهید و از شادابی و زیبایی‌اش توصیف فرمائید .

رستورانی که هم اکنون شما‌را عالی می کند

رونمایی از مدل نو پژو در ایران

يادتان باشد كه اين دوربین مداربسته خزینه كردن را دوست ندارد . پس هیچوقت روي برگ‌هايش آبپاشي نكنيد! البته براي برداشتن لكه‌ها , در حالتی که تعدادشان زياد بود , يك ليتر آب را هم پا با دو سه قطره مايع ظرفشويي , در يك بطري آبفشان ريخته و روي قسمت‌هاي قرمز آب‌پاشي كنيد و خيلي سريع خشكش كنيد در حين خشك كردن كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته قطع مي‌شوند . نگران نباشيد اين كنه‌ها براي سلامتي بشر خطري ندارند . بيماري مهمي كه ليندا را تهديد مي‌كند , پوسيدگي ريشه است كه خود ما مسبب اصلي آن هستيم . ريشه‌هاي ليندا به غير از آب به هوا نیز احتياج دارا هستند


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک