ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
مروری بر بهترین دوربین مداربسته زنان تاریخ دربی

مروری بر بهترین دوربین مداربسته زنان تاریخ دربی

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:06
3: تعداد بازدید

دوربین مداربسته ارزان لیست 8 دوربین مداربسته زن برتر که مشتمل بر مردانی است که با زدن بیش تر از 4 دوربین مداربسته تنها جباری و فرهاد مجیدی می‌توانند بر تعداد دوربین مداربسته هایشان بیشتر نمایند اما هیچ کدام درین دربی نمی توانند بدین انگیزه برسند .
برگزیدگان مجله اینترنتی جمهوری اسلامی ایران

تماشا : دربی در حالی فردا به تقابل شماره 75 می‌رسد که وقتی به لیست برگزیدگان دوربین مداربسته زنانش نگاه می کند دیگر اثری از صدرنشین نمی بیند . دو نفر اولیه دوربین مداربسته زنان دربی پرسپولیسی می‌باشند , دو نفر بعدی استقلالی و نفر بعدی در هر دو گروه بازی کرده است .

در لیست 8 دوربین مداربسته زن برتر که دربرگیرنده مردانی است که با زدن بیش از 4 دوربین مداربسته فقط جباری و فرهاد مجیدی می توانند بر تعداد دوربین مداربسته هایشان بیشتر کنند ولی هیچ کدام در این دربی نمی توانند به این انگیزه برسند .

7 دوربین مداربسته : صفر ایرانپاکرکوردی که از سال 1353 پابرجا باقیمانده وابسته به مردی است که 4 سال پیش به جهت سرطان ریه در استکهلم درگذشت . ایرانپاک اولین بازیکنی است که در سه دربی پیاپی دوربین مداربسته زنی کرده . او در 12 دربی بازی کرد و 7 دوربین مداربسته زد .

6 دوربین مداربسته : حسین کلانیدو دوربین مداربسته او بود که اولین موفقیت پرسپولیس در تاریخ دربی را بعد از 7 بازی رقم زد . مهندس عمرانی که در 5 دربی پیاپی پیروز شد 4 دوربین مداربسته بزند .

5 دوربین مداربسته : غلامحسین مظلومیاولین هرج و مرج دربی در روزی رقم خورد که مظلومی اولین دوربین مداربسته ش را برای استقلال زد , برگزیدگان مهاجم مورخ استقلال که از 1348 دوربین مداربسته زنی هایش در دربی را شروع کرد و این فرآیند را تا 1353 ادامه اعطا کرد . مظلومی با زدن دو دوربین مداربسته یکی‌از سه دوربین مداربسته زن برتر استقلال در یک بازی است .

5 دوربین مداربسته : علی جبارییک عدد دیگر از مردانی که توانسته در یک بازی برای استقلال دو دوربین مداربسته وارد دروازه پرسپولیس نماید و استقلال دربی دهم را با این دو دوربین مداربسته موفقیت . علی جباری 17 دربی با پیراهن استقلال به میدان رفت و با 11 بار کاپیتانی بین بازیکنان هر دو گروه رکورددار است . جالب اینکه جباری کلا 12 توشه در دربی بازی کرده و تنها یک توشه کاپیتان نبود .

5 دوربین مداربسته : مهدی هاشمی نسبیکی از سه بازیکنی که در سه دربی پیاپی دوربین مداربسته زده و یکی سه بازیکنی که در کنار شاهرخ بیانی و غلام فتح روستا با پیرلاهن هر دو مجموعه برنده به دوربین مداربسته زنی در دربی شده . مدافعی که نامش در دربی هم معنی با دوربین مداربسته زنی بوده و با سه تیم گوناگون قهرمان کشور‌ایران شده , استقلال , پاس و پرسپولیس .

4 دوربین مداربسته : همایون بهزادیبازیکنی که تا گذشته از دربی آخر فصل قبل فقط بازیکنی بود که در تاریخ دربی ها هت تریک کرده و فقط پرسپولیسی که نیز از شایسته ترین دوربین مداربسته زنان دربی بوده و نیز سابقه مربیگرجی در دربی را دارااست .

4 دوربین مداربسته : فرهاد مجیدیفقط استقلالی تاریخ دربی که موفق شدضه در سه بازی پیاپی دوربین مداربسته بزند , بازیکنی که در بازه اول حضورش در استقلال در 10 دربی دوربین مداربسته نزد ولی در مدت دوم طی 6 بازی 4 دوربین مداربسته زد و یک پنالتی گرفت .

4 دوربین مداربسته : مجتبی جباریفقط بازیکنی که فعلا قابلیت دارد تعداد دوربین مداربسته هایش را بخش اعظم نماید البته باید تا دربی بازگشت طاقت کند . جباری پس از 36 سال پیروز شد بیشتراز یک دوربین مداربسته در دربی برای استقلال بزند . جباری به غیر از این 4 دوربین مداربسته , 4 پاس دوربین مداربسته نیز داده .

آشنايى با بهترين اسباب و اثاث آشپزخانه دنيا


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک