ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
یک هفته ای با اینستاگرم دوربین مداربسته کرد

یک هفته ای با اینستاگرم دوربین مداربسته کرد

پنجشنبه 30 شهريور 1396
9:01
2: تعداد بازدید

پنجشنبه 20 خرداد ماه ساعت شش عصر یک گروه 60 نفره برای فروش 600 دوربین مداربسته اهدایی عازم بوستان ملت شدند . تعداد افراد درخواست کننده خیلی بخش اعظم از 60 نفر بوده اما مجموعه تصمیم می‌گیرد با همین تعداد این کار را پیش چیره شود . 30 دختر و 15 پسر به ملازم مجموعه مهم کمپین که در مجموع 60 نفر می شدند با شال ها و جامه هایی سفید به تیم های بیست نفره تقسیم شدند . مجموعه اول در بوستان او تا تجریش , مجموعه دوم در پارک ملت و خیابان ولیعصر و تیم سوم چهارراه سرو در سعادت آباد را پوشش داده اند .

کمپینی که دوربین http://ghananame75.longhornblog.ir/2017/09/20/%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b9%d8%ab-%d8%a8%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%b1%d8%b6%d8%a7%db%8c%db%8c%d8%a7/?preview=true
رزه دوربین مداربسته ای قرمز آماده فروش بودن . این بار خیر از دستان کوچک کودک ها کار در راز چهارراه ها , این توشه رزها با لبخندهای فروشندگانشان , به هم پا تراکت هایی برای اطلاع رسانی فروخته می شدند . تمامی دوربین مداربسته ها در عرض یک ربع به فرو دوربین مداربسته ش می رود تا جایی که کمپین تصمیم می گیرد چند دوربین مداربسته خریداری کند تا این حرکت نمادین بیشتراز پیش به چشم عابران و مردمان بیاید .
دوربین مداربسته
حا دوربین مداربسته ل و هوای لا طفل های تیم بی سابقه بود . چشم های برخیشان خیس شده بود . وقتی هر مورد از آنان خودشان را جای کودک ها عمل می گذاشتند و برای فروش دوربین مداربسته ها در سمت مردمان می رفتند جذاب تر می شدند . سو دوربین مداربسته یکی اجزای با اهمیت کمپین میگوید : «این توشه مهربانی فروختیم و اعتماد گرفتیم . عشق و علاقه گذاشتیم و انرژی گرفتیم . »

شهرزاد می‌گوید : «برای اینکه درین کار با بچه های دوربین مداربسته فروش راز چهارراه ها تلاقی پیدا نکنیم مناطقی را شناسایی کرده بودیم . ولی زمانی هم که ناخودآگاه به آنا برخوردیم آنها کنار می رفتند تا ما بتوانیم کارمان را انجام دهیم . »

کارهایی ادامه دار

امروز عبور کرد و براساس گفته های علویان بیشتراز 22 میلیون تومان برای شادکردن دل 200 نوپا عمل در کوره های داغ آجرپزی یاری شد . ولی آمار این کودکان کار نادر نیست و انگار قرار نیز نیست کم شود . کارهایی که با وجود ممنوعیت عمل سخت برای خردسال ها و پذیرفتن صوری آن توسط دولت ها , شعف و سالم جسم و روان خردسالان را مبتلا آسیب ایجاد میکند .

کارهای پرخطری که براساس عهدوپیمان طومار های لابه‌لا المللی , که ایران هم آن‌ها‌را پذیرفته است , برای کودکان ممنوع است . کار در کوره پزخانه ها یک کدام از آنهاست . از محمدحسین علویان تحت عنوان بخشی کوچک از جورچین حمایت از خردسالان عمل درباره با آینده این کمپین میپرسیم . وی میگوید : «قرار است در آتی ای نزدیک با جزء پول های مانده برای این کودکان برنامه هایی مثل بازدید از دوربین مداربسته شن وحش داشته باشیم . همینطور از همان نخست که این ایده را برنامه ریزی کردیم هدفمان این بود که در مناسبت های خاص از این کمپین به کارگیری کنیم و این امداد ها را برای این طفل ها مستمر کنیم . »


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک