ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:57
4: تعداد بازدید

مشکلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی کلیه ندارد ; بعد از محرومیت فیفا , درحال حاضر مصدومیت بازیکنان کلیدی و اما محرومیت فرزاد حاتمی نیز عمل را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش طاقت فرسا نموده است .
ورزش سه : معضلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی همگی ندارد ; بعد از محرومیت فیفا , اکنون صدمه دیدن بازیکنان اصلی و ولی محرومیت فرزاد حاتمی نیز کار را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش طاقت فرسا کرده است .

روزی که یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی برای پذیرش http://ghananame02.isoblogs.ir/2017/09/20/%d8%a8%d8%af%d8%a7%d9%86%db%8c%d8%af-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d8%b2-%d8%a2%d8%ba%d8%a7%d8%b2-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%af%d9%87%d9%8a/?preview=true راهی تبریز شد , هیچ زمان تصورش را نمی‌کرد تا این حد اسیر بدشانسی شود و اشتباهات تیمش به حدی زیاد باشد که عرصه بر وی تنگ شود . یحیی با دانش به این‌که تراکتورسازی با لحاظ فیفا از جذب بازیکن جدید محروم است , کارش را استارت کرد و با امید عرصه دادن به جوانان برای رساندن این تیم به وضعیت آرمانی تلاشش را به عمل گرفت ولی در مدت‌زمانی کوتاه دچار بدشانسی‌هایی شد که حالا عمل را برایش فراوان مشقت بار کرده است . مسائلی از قبیل مصدومیت‌ها , معضلات زمین تمرین , برآورده نکردن انتظارات به وسیله جوانان و حال نیز محرومیت یکماهه فرزاد حاتمی .

طلسم مدافعان وسط تراکتور

با طلاق خالد شفیعی و سعید آقایی از تراکتورسازی یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی روی هادی محمدی تحت عنوان رهبر خط دفاع خود حساب ویژه‌ای باز کرده بود , البته وی قبل از استارت فصل تازه لیگ یک در بازی دوستانه با گروه امید دچار ترکیدگی رباط صلیبی شد تا کار برای دوربین مداربسته ‌محمدی طاقت فرسا شود . وی باتجربه ترین مدافع اواسط خود را از کف داد و مجبور شد از عارف آغاسی جوان استفاده کند . بدشانسی بعدی برای یحیی آسیب دیدگی آغاسی بود . بازیکنی که قرار بود در خط دفاع تراکتورسازی بازی نماید , البته یک هفته باقی مانده به شروع مسابقات لیگ یک در بازی تدارکاتی با توسعه و گسترش فولاد در گیر مصدومیت و کشیدگی از حیطه رباط صلیبی شد تا بازی‌های ابتدایی تراکتور را از دست بدهد . درین حالت یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی تصمیم گرفت از سینا عشوری بازیکن پیش کسوت تیمش در خط دفاع به کارگیری کند . همین واقعه فیس داد و عشوری در مصاف با استقلال خوزستان در قلب خط دفاع قرار گرفت , ولی عشوری نیز از پست طلسم‌شده جان سالم به در نزاع و در نصفه دوم زخم مشاهده کرد . مصدومیت عشوری هم اورا دستکم تا 5 هفته از تمرینات و مسابقات تراکتورسازی بدور کرده است . مصدومیت 3 بازیکن کلیدی تراکتور در خط دفاع , سبب شد تا دوربین مداربسته ‌محمدی برای تقابل با این بدشانسی از بازیکنانی مانند گودرزی و نادری در پست غیرتخصصی استفاده کند .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک