ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ن رینگ دوربین مداربسته از چوب و ب

ن رینگ دوربین مداربسته از چوب و ب

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:46
3: تعداد بازدید

این رینگ دوربین مداربسته از چوب و برگ خشک تهیه شده‌است و برای زمان طولانی استمرار خواهد داشت . برای تنظیم آن باید رینگ چوبی بافته شده خریداری فرمائید . روی آن , کاج , آرتیشو و غلاف کم آب شده لوتوس بچسبانید و با برگ های پاییزی تزئین نمایید .

12 . حلقه نعل اسبیهمه چیز درباره « دوربین مداربسته جسد» &# http://ghananame75.longhornblog.ir/2017/09/20/%d8%aa%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%ae%da%86%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%b1%d8%b2-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85-3/?preview=true عالم
همیشه دوربین مداربسته به بوی خوشش پر اسم و رسم بوده البته این روزها باغ گیاه‌شناسی نیویورک به حافظه دوربین مداربسته دادن بدبوترین دوربین مداربسته جهان بعداز دهه حسابی شلوغ است . . .
وب‌سایت خبر آنلاین : دوربین مداربسته بدبو یا این که دوربین مداربسته جسد ( نام علمی : Amorphophallus titanum ) یک عدد گیاهان نایاب جهان به حساب می آید که شهرتش به خاطر بوی دوچندان بد آن است . به خاطر بوی این دوربین مداربسته که مشابه بوی یک حیوان در درحال حاضر پوسیدن است , تیتان آروم تحت عنوان دوربین مداربسته جسد توصیف شده و با نام دوربین مداربسته جسد یا این که گیاه جسد هم شناخته می شود . این دوربین مداربسته در جن دوربین مداربسته های وحشی استوایی سوماترا و اندونزی می روید و نخستین دفعه به وسیله گیاه‌شناس ایتالیایی ادواردو بکاری کشف و به دنیا معرفی شد .

این گیاه تقریبا هر ۱۰ سال یکبار دوربین مداربسته می‌دهد . دوربین مداربسته دادن یک مثال از این گیاه در باغ گیاه‌شناسی نیویورک به همین یاد زیاد مورد دقت قرار گرفته است . بوی بد این دوربین مداربسته را هر کسی جوری توصیف میکند . بعضی‌ها آن را بوی جنازه مقایسه می‌کنند و گروهی آن را مشابه بوی ماهی گندیده یا تعفن زباله‌های مانده ذیل آفتاب میدانند .می‌گویند نعل اسب خوش‌شانسی می‌آورد . پس یک رینگ زیبای نعل اسبی در ورودی منزل خویش نصب نمایید تا اقبال همیشه با شما یاور باشد . برای ایجاد آن , اسفنج را به شکل دایره برش دهید . با روبان مرحله اسفنج را بپوشانید تا دیده نشود . برای ثبات آن از چسب به کارگیری فرمائید . برگ های صحیح را روی آن‌ها بچسبانید . تیم ای از دانه های آجیل همچون گردو و فندق و بادام را در میانه حلقه بچسبانید و در پایان , با شاخه های خشک گندم و شاخه های درختان زینت نمایید .

13 . حلقه برگی فصل‌پاییزبرای ایجاد این حلقه خوب تر است از برگ های تصنعی بهره کنید . یا اگر دوست دارید خیلی طبیعی به لحاظ رسد , برگ های رنگی ارگانیک پیدا و جمع آوری نمائید . عملکرد نمائید برگ ها بزرگ باشند و شکل ها و رنگ های مختلف داشته باشند تا جلوه بیشتری به رینگ ببخشند . در بین آن‌ها نیز از وسایل تزئینی همچون دانه های سیم‌دار رنگی امداد بگیرید تا جلوه بیشتری به خود بگیرند .

14 . نام برگیمیتوانید صحبت اول اسم خویش یا این که اسم خانوادگی خود را با اسفنج برش دهید . آن گاه با کمک برگ‌های پاییزی آن را تزئین نمایید و روی در ورودی منزل بچسبانید .

15 . رینگ چوبی معمولیرنگ قرمز اعم از رنگ های اساسی فصل‌پاییز است . یک رینگ چوبی ساده با شاخه های ریز تنظیم یا این که خریداری کنید . آن را قرمز گنید و بعد از آن به در خانه نصب کنید .

16 . عروس‌های در پردهگیاهانی همچون تاج‌ریزی سنجدی , ساقه های چینی , برگ های رنگی فصل‌پاییز و گیاهانی که با اسم عروس در پرده آن‌ها‌را می‌شناسیم , می توانید یک حلقه دوربین مداربسته بسیار زیبا و خوش آب و رنگ تهیه و تنظیم نمایید . برای سفت کردن آن‌ها در جای خود باید از چسب حرارتی یاری بگیرید .

17 . فصل‌پاییزدر پاییز درختان برگ ریزان می‌گیرند و هر چه به فصل زمستان نزدیک تر شویم , شاخه ها بی برگ تر میگردند . از این ایده برای ساخت حلقه دوربین مداربسته نیز می اقتدار استفاده کرد . چندین شاخه ریز و یک میزان را با نخ های کنفی گونه فرمایید . دسته ها رابه رخ حلقه رو یحلقه فلزی بچسبانید و در جای خود سفت فرمائید . برای تنوع می‌توانید از پرندگان ریز زینتی نیز استفاده فرمایید .

هر جای تهران هستی , بهترین اپیلاسیون را گزینش کن!


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک