ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:36
3: تعداد بازدید

مشکلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی همه ندارد ; بعد از محرومیت فیفا , اکنون مصدومیت بازیکنان مهم و ولی محرومیت فرزاد حاتمی هم فعالیت را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش مشقت بار نموده است .
ورزش سه : ایرادات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی کلیه ندارد ; بعد از محرومیت فیفا , حال صدمه دیدن بازیکنان اصلی و ولی محرومیت فرزاد حاتمی نیز فعالیت را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش طاقت فرسا کرده است .

روزی که یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی برای پذیرش ساماندهی تراکتورسازی راهی تبریز شد , هیچ گاه تصورش را نمی کرد تا این حد اسیر بدشانسی شود و اشتباهات تیمش به حدی فراوان باشد که عرصه بر وی تنگ شود . یحیی با دانش به اینکه تراکتورسازی با حیث فیفا از جذب بازیکن جدید محروم است , کارش را شروع کرد و با آرزو میدان دادن به جوان ها برای رساندن این گروه به وضعیت آرمانی تلاشش را به عمل گرفت ولی در مدت‌زمانی کوتاه در گیر بدشانسی‌هایی شد که حال فعالیت را برایش بسیار مشقت بار کرده است . مسائلی از قبیل مصدومیت‌ها , مشکلات زمین تمرین , برآورده نکردن انتظارات به وسیله جوان ها و حال هم محرومیت یکماهه فرزاد حاتمی .

طلسم مدافعان وسط تراکتور

با جدایی خالد شفیعی و سعید آقایی از تراکتورسازی یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی روی هادی محمدی تحت عنوان رهبر خط دفاع خود حساب ویژه‌ای باز کرده بود , ولی او پیشین از آغاز فصل تازه لیگ دست یک در بازی دوستانه با تیم آرزو دچار پاره‌گی رباط صلیبی شد تا کار برای دوربین مداربسته ‌محمدی دشوار شود . وی پیش کسوت ترین مدافع وسط خویش را از دست داد و مجبور شد از عارف آغاسی جوان فایده کند . بدشانسی بعدی برای یحیی زخم دیدگی آغاسی بود . بازیکنی که قرار بود در خط دفاع تراکتورسازی بازی نماید , اما یک هفته باقی مانده به آغاز مسابقات لیگ دست اول در بازی تدارکاتی با توسعه فولاد دچار صدمه دیدن و کشیدگی از ناحیه رباط صلیبی شد تا بازی‌های ابتدایی تراکتور را از دست بدهد . درین موقعیت یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی تصمیم گرفت از سینا عشوری بازیکن با سابقه تیمش در خط دفاع به کارگیری کند . همین رخداد صورت اعطا کرد و عشوری در مصاف با استقلال خوزستان در قلب خط دفاع قرار گرفت , البته عشوری هم از پست طلسم‌شده جان تندرست به در پیکار و در نصفه دوم زخم دید . مصدومیت عشوری هم او را دستکم تا 5 هفته از تمرینات و مسابقات تراکتورسازی به دور کرده است . صدمه دیدن 3 بازیکن حساس تراکتور در خط دفاع , سبب ساز شد تا دوربین مداربسته ‌محمدی برای رویا رویی با این بدشانسی از بازیکنانی مثل گودرزی و نادری در پست غیرتخصصی استعمال نماید .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک