ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
• دوربین مداربسته فشان های جمهوری اسلامی ایران زمین

• دوربین مداربسته فشان های جمهوری اسلامی ایران زمین

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:33
2: تعداد بازدید

در ایران دوربین مداربسته فشان ها در دو حوزه‌ شمالی و جنوبی قرار دارا‌هستند ; دوربین مداربسته فشان های جنوب در جلگه ساحلی دریای عمان در جنوب استان سیستان و بلوچستان و استان هرمزگان و دوربین مداربسته فشان های شمالی در شمال استان دوربین مداربسته ستان در شهرستان آق قلا , دوربین مداربسته فشان های سواحل شمالی دریای عمان , از فشار حرکت صفحه اقیانوسی همین دریا بوجود آمده اند و دوربین مداربسته فشان های شمال کشور ایران , از فشار تکان زیر کاغذ مجموعه کشور ها ای ایران . از حدود هشتصد دوربین مداربسته فشان شناسایی شده در جهان , سی دوربین مداربسته فشان در جنوب کشور ایران قرار گرفته . پانزده تای آن ها , لا بندر جاسک و میناب , 9 تا میان چابهار و بندر جاسک و شش تاری سایر , لابه‌لا چابهار و مرز کشور ایران و پاکستان ( به خصوص شمال خلیج گواتر ) می‌باشند ; دوربین مداربسته فشان هایی که سازه به فصل و شرایط جوی و تغییرات زمین میتوانند گاهی فعال یا غیرفعال شوند . دوربین مداربسته فشان منطقه تنگ , معروف ترین دوربین مداربسته فشان جنوب جمهوری اسلامی ایران است . دوربین مداربسته فشانی که هنوز فعال و زنده است .

چه ویژگی دارد؟

• دوربین مداربسته فشان تنگ چه ویژگی هایی دارد؟

دوربین مداربسته فشان ناحیه تنگ - که مردم محلی به آن دوربین مداربسته فشان «پانگ» می گویند - سه تپه دوربین مداربسته فشان کوچک دارااست که یکی از آنان , شبیه حریق فشان و اینک فعال است , البته بقیه چندسالی است که غیرفعال گردیده اند . این دوربین مداربسته فشان از تراز زمین حدود 72متر , و از سطح دریا حدود 102 متر طول دارد . دوربین مداربسته فشان پانگ , مثال ای از یک دوربین مداربسته فشان کاملا مخروطی است .
در قله مخروط و باطن دهانه اصلی , دهانه هایی یک‌سری سانتی متری وجود دارا‌هستند که دوربین مداربسته خاکستری یا سبز رنگ , از دهانه ی آنها بیرون می گردد و به طرف دامنه می ریزد . بالاآمدن دوربین مداربسته از داخل دهانه ها و جوشیدنش از آن جا , حدود پنج تا پانزده دقیقه ارتفاع می‌کشد &# دوربین مداربسته آنالوگ ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک