ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ریاحی : دوربین مداربسته ‌ سیاه‌جامگان با خطای هند صورت گرفت

ریاحی : دوربین مداربسته ‌ سیاه‌جامگان با خطای هند صورت گرفت

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:33
2: تعداد بازدید

داور سایق فوتبال جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارد قضاوت حمید حاج‌ملک در دیدار پرسپولیس و سیاه‌جامگان با اشتباه‌هایی هم پا بوده است .
ایسنا : محمد ریاودورویی حی کارشناس و پیشکسوت داوری درباره قضاوت حاج ملک در دیدار پرسپولیس و سیاه‌جامگان گفت : به هرحال حاج‌ملک داور جوانی است و در‌این دیدار هم بخت هم برعلیه او بود . حاج‌ملک دو دوربین مداربسته پرسپولیس را دوربین مداربسته به صدق آفساید خاطرنشان کرد که تصمیم صحیح کمکش بود .

ریاحی ادام دوربین مداربسته ه داد : داور در صحنه پنالتی بر روی علیپور در اولِ نیمه دوم اشتباه کرد . خطای انجام شده به روی علیپور می بایست پنالتی اعلام میشد زیرا مدافع سیاه‌جامگان با توپ تماسی نداشت و صرفا مانع از جنبش علیپور شد . هم‌چنین در نصفه دوم نیز , پرسپولیسی‌ها در یک صحنه با فرارو گریز احمدزاده و پاس طارمی به سمت دروازه ناصری حمله بردند که کمک داور این صحنه را به نادرست آفساید بیان کرد . هم‌چنین دوربین مداربسته سیاه‌جامگان که با فراروگریز امرایی همراه ش دوربین مداربسته د هند بود اما تصاحب کردن این مشکلات به عهده داور است . حاج‌ملک بدشانس بود که‌این توپ در ادامه وارد دروازه شد .

این پی دوربین مداربسته شکسوت داوری در آخر گفت : حاج‌ملک برنا است و بایستی به او زمان داده شود . او یک سری تصمیم صحیح و تعدادی تصمیم اشتباه هم داشت و این برایش تجربه خواهد شد .

نمای دوربین مداربسته ش بدون‌پول فیلم با اینترنت شاتل
راهبر استقلال در روزی که تمام بازیکنان این گروه نمایشی در توا‌ن فاجعه داشتند , با خریدن تعدادی دوربین مداربسته برای آبی رنگ ها کارنامه خویش را قابل دفاع کرد .
ورز دوربین مداربسته ش سه : مهدی رحمتی مانند بقیه بازیکنان استقلال شب قبل تلخ ترین شب روزگار فوتبالش را سپری کرد البته احتمال دارد آنچه نمایش او‌را از دیگر بازیکنان استقلال مستقل می کند , توپ هایی بود که در بازی مهار کرد و اجازه نداد باخت آبی رنگ ها سنگین وزن تر شود .
دوربین مداربسته
رحمتی در بازی شب گذشته 6 دوربین مداربسته دریافت کرد و دقیقا 6 توپ را هم مهار کرد تا نتیجه استقلال تعجب آور تر از چیزی که در زمین رخداد نشود .

رحمتی حتی‌د‌ر دقایقی از بازی و بعداز دوربین مداربسته اول العین سمت منصوریان رفت و عملکرد کرد با مشورت هایی که می دهد جلوی یک ناکامی تلخ را بگیرد که اما درین امر هیچ زمان این حادثه نیفتاد و سنگین وزن ترین شکست تیم های اهل ایران برابر باشگاه های عرب گویش به این شکل رقم خورد &# http://sortbelt32.particleblog.ir/2017/09/20/%d8%aa%d8%b1%d9%83%db%8c%d8%a8%e2%80%8c%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%e2%80%8c%d9%87%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%83%d9%86-6/?preview=true ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک