ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
هنرمندی که با دوربین مداربسته نگارگری می‌کشد

هنرمندی که با دوربین مداربسته نگارگری می‌کشد

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:30
3: تعداد بازدید

دوربین مداربسته ip زمین تمرین

مشکل بعدی که یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تبریز با آن دست و پنجه نرم میکند , مسائل مرتبط با زمین تمرین است . تراکتوری‌ها که کمپ اختصاصی‌شان هنوز شرایط خیر و خوبی برای برگزاری تمرینات در کلیه ایام را ندارد , ناچار می باشند بعضی تمرینات خود را به زمین دیگری منتقل کنند . از این رو زمین لشگر عاشورا به خیال و خاطر اختلاف های مالی به اعضای تراکتورسازی داده نشد تا صدای سرمربی این گروه دربیاید . همین مساله سبب شد تا تراکتور تمرینات خود را به زمین راه‌آهن تبریز منتقل کند و برخی روزها نیز در کمپ اختصاصی تمریناتش را انجام دهد .

جوان‌ها , آن که یحیی می‌خواست نبودند

مسائل دیگری که برای یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در فصل روان پیش آمد , بحث انتظار از جوانان بود . سرمربی تراکتور امیدوار بود تا بتواند از بازیکنان برنا خویش بازی بگیرد و آن ها نیز جواب اعتمادش را بدهند اما او وقتی گروه را تحویل گرفت , متوجه شد جوان‌ها آن بازیکنانی که تصور می‌کرده نیستند وبه غیر از 3 , 4 نفر سایرین نمی‌توانند عملکرد خوبی از خویش نشان دهند . دوربین مداربسته ‌محمدی در کنفرانس خبری گذشته از بازی با استقلال هم اعتراض خود بدین زمینه را نشان اعطا کرد و گفت که مسئولان گذشته باشگاه تراکتورسازی روی جوان ها سرمایه‌گذاری نیکی نکردند و این رخداد در حالی چهره داده که بحث محرومیت این تیم از سال قبلی مشخص بوده است .

محرومیت حاتمی , تیرخلاص

آخرین بدشانسی یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی که اورا با خلل مواجه می نماید مربوط به فرزاد حاتمی است . در حالتی که تراکتورسازی به تمامی بازیکنان باتجربه‌اش نیاز با اهمیت دارد , فرزاد حاتمی در حرکتی بچه‌گانه قبل از بازی با استقلال با امیرحسین صادقی تضارب فیزیکی پیدا کرد و خیلی سهل وآسان محروم شد! حاتمی که سوابق بازی در مجموعه های بزرگی مثل استقلال , ‌پرسپولیس , سپاهان و . . . را نیز در کارنامه داراست , اقدامی انجام بخشید که شایسته کمبود . او علاوه بر تضارب و محرومیت شخصی , تراکتورسازی و یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی را با نقص‌ مواجه کرد . در حالتی‌که حاتمی تنها مهاجم نوک تراکتور در این فصل به حساب می‌آید و کادرفنی حساب ویژه‌ای روی وی باز کرده , ‌ وی یکماه ( دو مسابقه ) محروم شده و عمل را برای مربیانش سخت‌تر کرده است . آن نیز چنانچه تراکتور 3 ناکامی پی در پی را پشت سر نهاده و به کسب نتیجه خوب در دو بازی آتی پیش‌روی نفت و سایپا احتیاج مبرم داراست .
چرا دوربین مداربسته آفتابگردان به سوی خورشید می چرخد؟
پژوهشگران آمریکایی چیره به کشف راز چرخش دوربین مداربسته ‌های آفتابگردان در جهت خورشید شدند .
خبرگزاری مهر - علیرضا کمندی : محققان آمریکایی برنده به کشف رمز چرخش دوربین مداربسته ‌های آفتابگردان به سوی خورشید شدند . به طور کلی دوربین مداربسته های آفتابگردان شبیه به خورشید میباشند و مدام رغبت دارا‌هستند که در راستای خورشید باشند .

ساینس منتشر کرد ; کشف سر چرخش دوربین مداربسته های آفتابگردان به جهت خورشید

اما چگونگی و علت جنبش دوربین مداربسته های آفتابگردان طی روز در سمت خورشید برای بیش از یک قرن ذهن دانشمندان را به خود درگیر کرده بود تا اینکه پژوهشگران دانش گاه کالیفرنیا آمریکا با انجام تحقیقات دائمی موفق به رمز گشایی از این معمای طبیعت شدند .

در واقع این روند به ساعت خواب و بیداری دوربین مداربسته های آفتابگردان بر میگردد .

در این تحقیق برای نخستین دفعه در یک گیاه ساعتها بیولوژی به منظور پرورش آن دیده شد . این در حالی است که تا پیشین از آن تصور می‌شد تنها آدم ها و حیوان ها از چنین ویژگی برخوردار هستند .

دوربین مداربسته های آفتابگردان روز خویش را با روبرو شدن خورشید در قسمت شرقی عرش شروع میکنند و درطول روز به سمت آن میچرخند . به هنگام شب دوربین مداربسته های آفتابگردان دوباره در جهت شرقی آسمان بر می گردند .

این فرایند به معنی آن است که انگیزه خاصی را دنبال می نمایند . به گفته محققان آمریکایی هدف با اهمیت آنان جذب بیش تر حشرات برای گرده افشانی است ضمن این‌که چرخش در جهت خورشید منجر پرورش پر سرعت آنان نیز می‌شود .

در راستی زمانیکه دوربین مداربسته های آفتابگردان از سمت شرق افق با خورشید روبرو میشوند , زودتر گرم می گردند که این فرآیند موجب جذب اضافه زنبورها و بقیه حشره ها برای گرده افشانی میشود . نتیجه این تحقیق در نشریه «ساینس» منتشر شده شده‌است .

رستورانی که هم اکنون شما‌را عالی می کند


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک