ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
طارمی ; 37 دوربین مداربسته تنها در 3 فصل

طارمی ; 37 دوربین مداربسته تنها در 3 فصل

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:24
2: تعداد بازدید

با دوربین مداربسته ی که در دقیقه انتها بازی به ثمررسید , مهدی طارمی در مسابقات فوتبال لیگ برترطی 3 سال 37 دوربین مداربسته ه شد .
ورزش سه : با دوربین مداربسته ی که در دقیقه آخر بازی به ثمررسید , مهدی طارمی در مسابقات فوتبال لیگ برترطی 3 سال 37 دوربین مداربسته ه شد .

طارمی که در نیمه ی نخست موقعیت دوربین مداربسته زنی داشت این امر را تا دقیقه 93 به تعویق انداخت و در آخری دقایق این دیدار با دوربین مداربسته خود برد سرخ پوشان را ثبت کرد . طارمی که به نوعی رقابت آقای دوربین مداربسته ی با منشا را نیز در‌این دیدار در پیش داشت با دوربین مداربسته خویش هم از این بازیکن پیش زمین‌خورد و نیز خودش را به صدر جدول دوربین مداربسته زنان رساند .

یکی جالب دقت ترین لحظات این دیدار کورس دقایق نهایی مهاجمان دوربین مداربسته زن دو گروه در زمین اشاره گر بود که طارمی توانست منشاء را مغلوب کند و پس از آن پاس فوق العاده ی نریمان جهان را به زیبایی به دوربین مداربسته دوم تیمش تبدیل کرد .

طارمی در لحظات آخری مسبب اخراج یک کدام از بازیکنان نشانه گر نیز شد تا گشوده هم دوربین مداربسته هایک ویژن اسم گیرد .

طارمی ; 37 دوربین مداربسته صرفا در 3 فصل

طارمی در تنها 3 فصل حضورش در پرسپولیس میانگین بالای 12 دوربین مداربسته زده را تثبیت کرده است .

اوسال نخستین حضورش 7 دوربین مداربسته , سال دوم 16 وامسال تا این جای فعالیت 14 دوربین مداربسته به ثمررسانده است . آن چه شایان توجه است اینکه مهدی طارمی در این بازه زمانی بیش تر از 10 پنالتی به دست آورده و6 - 7 بار تیر دروازه حریفان را لرزانده است .

طارمی در صورت آقای دوربین مداربسته ی در مسابقات فوتبال لیگ سال جاری او‌لین پرسپولیسی در مورخ لیگ کشور ایران است که از سال 1350 به بعد 2بار پشت سرهم آقای دوربین مداربسته شده‌است , در 45 سال گذشته هیچ کدام از مردان گروه فوتبال پرسپولیس , 2بار پی درپی آقای دوربین مداربسته نشده اند . فقط حسین کلانی در مورخ لیگ فوتبال کشور ایران از گروه پرسپولیس 2بار متوالی این تیتر را به دست آورده است .

امروز یک مولف ورزشی او را با تیترجالب نیروگاه اتمی بوشهر تعریف کرد . مردی که در فروردین سه دوربین مداربسته


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک