ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
آخر و عاقبت دیدنی هزارمین دوربین مداربسته پلکان عکس روز و همه تصاویر اساسی رو

آخر و عاقبت دیدنی هزارمین دوربین مداربسته پلکان عکس روز و همه تصاویر اساسی رو

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:19
3: تعداد بازدید

عکس روز و تمامی تصاویر حیاتی روزنامه‌ها یک دوربین مداربسته بود , زیرا تا به امروز این رخداد در مورخ فوتبال چهره نداده بود .
آی‌اسپورت : عکس روز و کلیه تصاویر اصلی روزنامه‌ها یک دوربین مداربسته بود , زیرا تاکنون این رخداد در مورخ فوتبال رخ نداده بود . این دوربین مداربسته هزارمین دوربین مداربسته پلکان بود که توانست در دیدار سانتوس برابر واسکودوگاما در ماراکانا به ثبت برساند . پلکان از تورنمنتی در شمال برزیل در حالی رجوع که نهصد و نود و نهمین دوربین مداربسته ش را برابر یک گروه محلی به نام بوتافوگو در ژائو پسوآ به تصویب رساند . دیداری سهل وآسان بود که با سود دو بر صفر به نفع سانتوس به انتها رسید . این دوربین مداربسته از روی ضربه پنالتی بوسیله مهاجم برزیلی وارد دروازه رقیب شد . اکثر وقت ها کارلوس آلبرتو این ضربات را می‌زد ولی تعداد زیادی از طرفداران فریاد زدند : پلکان , پله . . . !

http://animaldead73.tristarblog.ir/2017/09/20/%d8%a8%d8%b1%db%8c%d8%ac%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%84%db%8c%d9%86%d8%b2-%d9%87%d9%86%d8%b1%d9%85%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b3%db%8c%d8%a7%d8%aa%d9%84-%d8%a7%d8%b3%d8%aa-%da%a9%d9%87-%d9%87-3/?preview=true و عاقبت جذاب هزارمین دوربین مداربسته پلکان

ژپله این ضربه را زد و نهصد و نود و نهمی دوربین مداربسته ش را به ثمر رساند و طرف داران بی‌صبرانه منتظر هزارمین دوربین مداربسته ماندند البته اتفاقی صورت داد که بازدارنده از به ثمر وصال چنین دوربین مداربسته ی در آن بازی شد . ژایر استوائو , دروازه‌بان سانتوس زخم روئت کرد و زمین را با درد بسیار کنار گذاشتن کرد , پلکان نحستین دروازه‌بان ذخیره سانتوس در آن سالیان به حساب می‌آمد ( در آن عصر تیم‌ها حق بده بستان نداشتند ) .

مهاجم برزیلی داخل دروازه رفت و نتوانست هزارمین دوربین مداربسته ش را به تصویب برساند . هنوز یکسری بازی در‌این تورنمنت مانده بود . سانتوس قرار بود برابر باهیا در ال‌سالواردو بازی نماید . جو خاصی در ورزشگاه حکمفرما بود و بیشتر شبیه به یک جشن بود تا این اتفاق تاریخی رقم بخورد . نخستین ضربه پلکان به تیر دروازه بازخورد کرد . در موقعیت دیگری توپ تا نزدیکی خط دروازه رفت ولی مدافع رقیب اجازه نداد تبدیل به دوربین مداربسته شود . این بازیکن از سوی هوادارانش هو شد چون آنان می‌خواستند نظاره‌گر این اتفاق تاریخی از نزدیک باشند .

نوزدهم آوریل ۱۹۶۹ , روز پای کوبی ملی در سال , ماراکانا میزبان بازی سانتوس برابر واسکودو گاما بود . مجموعه موسیقی , پرواز بادکنک‌ها و . . . کلیه چیز فراهم بود به جز بازیکنان واسکودو گاما . آن‌ها به همدیگر قسم داده بودند اذن ندهند هزارمین دوربین مداربسته پله درین بازی به ثمر رسد . بازیکنان این مجموعه به تمسخر مهاجم برزیلی پرداختند و گفتند : روز جاری خیر , پله .

در یک کدام از لحظات بازی حالت خیر برای ضربه رمز وجود داشت اما مدافع واسکودو گاما سریعتر جنبش کرد تا اجازه دوربین مداربسته زنی به پله را ندهد . وی دوربین مداربسته به خودی را به هزارمین دوربین مداربسته پلکان ترجیح می‌داد . با این حال داور این جنبش را اشتباه و پنالتی اظهار کرد . دروازه‌بان رقیب آندرادا نام داشت و آرژانتینی بود . او و پله رو به روی هم قرار گرفتند . پله از ( دیدی ( دیگر بازیکن برزیلی روشی برای ضربه پنالتی خاطره گرفته بود . وی از روش لا‌به‌لا پاردینیا منفعت پیروزی . وی با تاخیر ضربه‌اش را زد تا دروازه‌بان را فریب دهد . ( دیدی ( فقط این فعالیت را در تمرینات انجام داده بود زیرا آن را غیرقانونی می‌دانست . با این حال پله از این روش در بازی‌ها استفاده موفقیت .

او یک بار این عمل را کرد ولی آندرادا مقاومت کرد . ستاره برزیلی در غایت درسمت راست دروازه ضربه زد . دروازه‌بان آرژانتینی درسمت توپ پرید البته به آن نرسید . او در حالی با خشم برخاست که پله باطن دروازه رفته بود . مهاجم برزیلی توپ را برداشت و بوسید . یک دفعه زمین مملو‌از خبر نگار شد . پله این دوربین مداربسته را به کودکان برزیلی تقدیم کرد و فراموش کرد که روز تولد مادرش است . بازی ۲۰ دقیقه متوقف شد تا همه چیز به روال عادی بازگردد . سانتوس در این دیدار با نتیجه دو بر یک چیره شد .

این دیدار نهصد و دوازد‌همین بازی پلکان بود . تصویر این دوربین مداربسته یک روز سپس در دنیا پخش شد . با این وجود بعداز یک شمارش بعدی معین شد ستاره برزیلی هزارمین دوربین مداربسته ش را یک هفته پیش و در سه بازی قبلی به ثمر رسانده بود . او در ۱۲ نوامبر در سانتا کروز دِ رسیفه این دوربین مداربسته را به تثبیت رساند . سانتوس این دیدار را با پیروزی چهار بر صفر به پایان رساند . پلکان در آن روز دو توشه دروازه حریف را بازی کرد تا جمع دوربین مداربسته ‌هایش به ۱۰۰۲ برسد ولی چه کسی قادر است پس از میلیون‌ها بار دیدن آن تصویر چنین چیزی را قبول نماید که اسطوره برزیلی در زمانه ورزشی‌اش به چنین رکوردی رسیده است؟


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک