ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
یک کلاس شاخه گـل بـرای مدرس

یک کلاس شاخه گـل بـرای مدرس

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:17
2: تعداد بازدید

از دیر باز گفته‌اند شایسته ترین کادو به معلم‌ها در روز مدرس نمره خوب دانش‌آموزهاست اما خیلی نیز دست خالی نمیشود این روز را به معلم‌هایی که ۹‌ماه تحصیلی تلاش مینمایند و وقت می گذارند تا دانش‌آموزان به میزان یک سال نکته‌های علمی را خاطره بگیرند , تهنیت اذعان کرد .
همشهری آنلاین : از قدیم گفته‌اند شایسته ترین کادو به معلم‌ها در روز مدرس نمره خوب دانش‌آموزها و ترقی تحصیلی آنهاست البته خیلی نیز دست خالی نمی شود این روز را به معلم‌هایی که ۹‌ماه تحصیلی عملکرد می نمایند و وقت می گذارند تا دانش‌آموزان به اندازه 1 سال نکته‌های علمی را یاد بگیرند , شادباش گفت .

ولی این هدیه‌های مادی صرفا ابزاری است برای این‌که به معلم‌ها بگوییم به یادشان هستیم و روزشان را تبـریــــک می‌گوییم .

یک کلاس شاخه گـل بـرای تو

برای پهنا تهنیت

در روزهایی که به اسم مناسبت‌های خاص در روزنگار نامگذاری شده‌اند مانند روز مادر , مدرس و . . . بازار شیرینی‌فروشی‌ها و دوربین مداربسته فروشی‌ها سکه می گردد . بخش اعظمی از دانش‌آموزان برای تقدیر از معلم‌شان یک شاخه دوربین مداربسته می‌خرند و بعد کارت تبریکی روی آن میگذارند تا مراتب تبریک‌شان را به‌صورت عملی به معلمشان نشان دهند ولی اکثری از اعضای انجمن‌های اولیا و مربیان مدرسه ها یا این که نماینده اولیا در مقاطع ابتدایی به نمایندگی از دانش‌آموزان و اولیای آنان جور دوربین مداربسته یا سبد دوربین مداربسته میخرند و به استاد کلاس نثار می کنند . به همین جهت هم هست که بازار دوربین مداربسته درین روز ها رونق خیر دارد . بها سبد‌های دوربین مداربسته که در آن ها از دوربین مداربسته رز مستعمل از حدود 20هزار تومان ( در مقدار کوچک ) شروع میگردد و تا 80 و 100هزار تومان و حتی بیشتر نیز ادامه داراست . حواستان باشد بها سبدهایی که در آن ها از دوربین مداربسته لیلیوم استفاده شده , بیشتر است .

کامتان شیرین

اکثری از مدارس به مناسبت روز معلم فی مابین دانش‌آموزان شیرینی توزیع مینمایند . همین مسئله موجب می‌شود تا بازار شیرینی‌فروشان درطول روز معلم گردش مالی بیشتری نسبت به روزهای معمولی داشته باشد . ضمن این که بازار فروش شکلات و انواع کاکائو نیز در‌این روز داغ داغ است . معمولا برای این روز از شیرینی‌های کم آب استفاده می شود . به همین علت شیرینی‌های دوربین مداربسته ‌محمدی , لهجه , پاپیونی و کیک یزدی در این روز بیشتر روی بورس می باشند . میانگین ارزش این شیرینی‌ها در قنادی‌ها حدود 8 هزار تومان است . حدود 15 تا 22عدد شیرینی دوربین مداربسته ‌محمدی با میزان میانگین معمولا یک کیلو وزن دارد . اما شیرینی‌های کوچک‌تری نیز در بازار موجود است که یک کیلوگرم از آن‌ها تعداد بیشتری را پاسخ می دهد .

البته در حالتی که به جای شیرینی قصد خرید شکلات برای معلم‌تان را دارید , سفارش می کنیم از بسته‌های مهیا شده به مناسبت این روز در فروشگاه‌های مارک ایرانی سود فرمائید . بسته‌های شکلات با برندهای اهل ایران از ارزش 8هزار تومان آغاز میگردد و تا کمتر از 20هزار تومان ادامه داراست . ولی شکلات‌های اهل ایران چیزی در مزه و مزه از شکلات‌های خارجی کم ندارند .

خاطره‌ای با خط دانش‌آموزی

کارت‌های تهنیت معمولا یاد میگردند . این کادو به‌ویژه در بین دانش‌آموزان عصر ابتدایی جذاب‌تر است . زیرا آنان جدید خواندن و تالیف و جمله‌سازی را حافظه گرفته‌اند و نوشتن پیام تهنیت آن نیز با خط خودشان همواره لحظه‌های زیبایی برای معلم‌هایشان ایجاد می‌نماید . ارزش کارت‌های شادباش خیلی بالا وجود ندارد . در بازار لوازم‌التحریر از کارت‌های 2هزار تومانی برای هدیه موجود است تا آن‌ها که کمی فانتزی‌تر و گران‌تر می‌باشند که بسته به نوعشان با قیمت‌های 5هزار تا 10هزار تومان عرضه می‌شوند .

به جای خرید کارت تهنیت می توانید خودتان دست به‌کار شوید و کارت‌پستال تنظیم نمایید ; به‌عنوان مثال می‌توان به تایپ کردن انشا , طومار یا شعرهایی با خط دانش‌آموز روی کارت‌پستال‌های دست ساز اشاره نمود . نقاشی با موضوع روز مدرس هم ایده خوبی برای ملازم کردنش با کارت‌پستال است . ضمن این که ایده اصلاح کردن کارت‌پستال‌های کلاژ ساخته شده با دست دانش‌آموز هم قادر است قشنگ باشد &# دوربین مداربسته وایرلس ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک