ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته فشان تنگ آن قدر دیرین است

دوربین مداربسته فشان تنگ آن قدر دیرین است

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:12
2: تعداد بازدید

دوربین دوربین مداربسته بیسیم فشان تنگ آن قدر سابق است که یک کدام از او‌لین گزارش های تصویب شده در رابطه اش را محققی به سام «هریسون» در سال 1941 نوشته است . «حباب های سبزرنگ بزرگی از دوربین مداربسته درست میگردند که هرچند دقیقه یک توشه می ترکند و مجدد حباب های دیگری جای آنها بوجود می‌آیند . ترکیب آب و دوربین مداربسته نخست شروع به جوشیدن می کند و بعد , به طور فوران های کوچک به حریم دور از هم می گردد و روی دامنه دوربین مداربسته فشان می ریزد و سبب ساز پهناور شدن آن می‌شود . گهگاه فوران ها شدید و با انفجار و پرتاب مواد قابل انعطاف متعددی همراهند . »

چطور برویم؟

• در جهت چابهار

در صورتی مستقر پایتخت هستید و تصمیم دارید از تهران راهی چابهار گردید , باید مسیری حدود دو هزار کیلومتر را طی نمائید . خودرو فردی , اتوبوس , قطار و هواپیما همه گزینه هایی هستند که می‌توانند شما‌را به چابهار برسانند . در صورتیکه وقت تان قلیل است , مطمئنا هواپیما بهترین گزینه است . پروازی که مستقیما از تهران , به سوی چابهار حرکت می کند و در فرودگاه بندر آزاد چابهار , شما‌را به زمین می نشاند . در شرایطی‌که قطار را تعیین کنید , می بایست اول از تهران به زاهدان بروید و سپس جا با اتوبوس راهی چابهار گردید . از تهران به چابهار و برعکس نیز یک روز در بین , اتوبوس هایی در اکنون رفت و آمدند .

آتشفشان گِل را از نزدیک ملاحظه کنید

رفت و رجوع به چابهار با اتوبوس و قطار , چهار روزی وقت تان را خواهدگرفت . اما در حالتی‌که با اتومبیل شخصی قصد مهاجرت دارید , بایستی در مسیرتان از قم , کاشان , نایین , یزد , کرمان , ایرانشهر و سرباز بگذرید و بعد از به عبارتی سمت شهر سرباز , وارد چابهار گردید . زمانی به چابهار رسیدید , اهل یک محل گرم بلوچستان با اولی درخواست , شما را در سمت دوربین مداربسته فشان ها موعظه خواهندکرد . حدود 70 کیلومتری که از چابهار فاصله بگیرید , در مسیر وصال به بندر کُنارک , در دشت کهیر و نرسیده به روستای تنگ , تابلوی «کوه دوربین مداربسته فشان بندر تنگ» را خواهیددید .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک