ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته غیر وابسته م

كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته غیر وابسته م

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:05
3: تعداد بازدید

اگر برگ‌ها پژمرده شد . . .

چنانچه روي برگ‌هاي ليندا آب ريخته شد سريع‌ برگ‌ها را خشك كنيد و در حالتی که برگ‌ها را خشك نكرديد و بيشترشان پژمرده شد , سعي كنيد برگ‌هاي پژمرده را از بدنه‌اش جدا كنيد و تا بيرون وارد شدن جوانه‌هاي جديد صبر كنيد تا گياه‌تان به حال و روز عادي برگردد در غير اين‌صورت گياه‌تان را از دست داده‌ايد .

نوروروشنایی بايد متعادل باشد

ليندا به روشنایی زياد احتياج دارااست اما در صورتی آفتاب مستقيم ظهر فصل تابستان ساعات روي برگ‌هايش بتابد برگ‌ها مي‌سوزند و خيلي سريع مي‌ريزند . در حالتی که رشد برگ‌ها بيش از مقدار زياد باشد و رنگ‌شان به زردي بزند , مطمئن باشيد ليندا در گیر كم نوري شده است .

لكه‌هاي قرمز را جدي بگيريد

شايد مهم‌ترين آفتي كه ليندا را تهديد مي‌كند , كنه قرمز رنگ باشد . اگر روي برگ‌هاي ليندا لكه‌هاي قرمز ديديد , با دستمالي اين لكه‌ها را از روي ساقه‌ها ‌برداريد . در حالتی‌که سريع متوجه شويد كنه‌هاي قرمز‌رنگ ديگر نمي‌توانند پيشروي كنند .
به دوربین مداربسته دانش دست نزنيد , بهتر است

درباره‌ی بعضي دوربین مداربسته ‌ها و گياهان به هيچ عنوان عوض كردن دوربین مداربسته دان در خانه , توصيه نمي‌شود زیرا ممكن است اصول دقيق آن را ندانيد و بعد از مقطع كمي گياه از بين برود . اين مساله در زمینه ی ليندا اهميت بيشتري داراست .

خیر فقط نادرست در تعويض خاك و دوربین مداربسته دان به آن صدمه مي‌زند , بلكه تعويض زود به زود سبب ريشه‌زايي آن شده و طول ساقه را زياد مي‌كند . اينطوري گياه زيبايي و تعادلش را از دست مي‌دهد . در حالتی‌که بيشتر از دو , سه سال است كه دوربین مداربسته دان لیندا در منزل عوض نشده با يك کارشناس مشورت کردن كنيد . اين مساله در باب تكثير نیز صدق مي‌كند ; تكثير آن از طريق ريشه‌دار كردن جوانه‌هاي روي ساقه يا كاشت بذر در دماي 20درجه سانتي‌گراد انجام مي‌شود كه كار هر كسي نيست .

لیندای مجنون خوش دوربین مداربسته و کم دردسر

مراقب باشيد آفتاب‌سوخته نشود

ليندا گياه بيابان است و آفتاب اما سوئیت با نور متوسط را هم به خوبي تحمل مي‌كند . پس حیاط منزل هم جاي خوبي براي نگهداري آن است . چنانچه درباره ی انتخاب جا براي دوربین مداربسته دان ليندا شك داريد , جايي را گزینش كنيد كه نور متوسطي داشته باشد . نوروروشنایی خيلي زياد برگ‌هايش را مي‌سوزاند و نوروروشنایی كم نیز برگ‌ها را زردرنگ و رنگ‌پريده مي‌كند . در هر دو صورت دوربین مداربسته دان‌تان كچل مي‌شود .

نوك و حاشيه برگ‌ها قهوه‌اي و خشك مي‌شوند

اگر فقط نوك برگ آسيب ديده و قهوه‌اي شده باشد و حاشيه‌ها هنوز سبزرنگ‌اند , علت هواي خشك يا صدمه ناشي از بازخورد شي مكانيكي با گياه است . ولی حاشيه‌هاي زردرنگ و قهوه‌اي علت‌هاي دیگری دارا هستند ; ازجمله اينكه در آبياري دقت نشده و آب بيش از مقدار يا كمتر از حد مجاز داده شده‌است , گاهي هم رتبه حرارت كم يا فروغ كم مي‌تواند اين دلایل را داشته باشد .

شازده كوچولوي مهرباني براي دوربین مداربسته ‌هاي‌مان باشيم

در‌حالتی که هر توشه كه دوربین مداربسته داني را مي‌خريد و به خانه مي‌آوريد اين استرس را داريد كه یکسری ماه آن‌گاه بايد دوربین مداربسته دان خشك‌شده‌اش را از خانه بيرون ببريد , همين استرس شما دوربین مداربسته دان‌تان را نابود خواهد كرد . در نگهداري از دوربین مداربسته و گياه اولين نكته‌اي كه هميشه بايد يادمان باشد , اين است كه اعتمادبه‌نفس داشته باشيم . دوربین مداربسته ‌ها درست مانند حيوانات احساس عالی و بد ما‌را مي‌گيرند . به ياد داشته باشيد كه تجربه اثبات كرده هر كسي مي‌تواند يك منزل پر دوربین مداربسته داشته باشد ; اساسی اين است كه بخواهد .

دومين نكته اين است كه از دوربین مداربسته و گياه‌تان نترسيد , درصورتی که هميشه شازده كوچولو را به حافظه داشته باشيد كه با چه عشقي از فقط دوربین مداربسته سياره‌اش نگهداري مي‌كرد , هيچ‌وقت دوربین مداربسته ‌تان را تنها نمي‌گذاريد .

دوربین مداربسته ‌ها مانند حيوانات دوست دارا هستند گزینه دقت باشند و در محلي از منزل باشند كه فراموش نشوند . سعي كنيد هر روز به دوربین مداربسته دان‌تان رمز بزنيد , برگ‌هاي زرد شده‌اش را غیروابسته كرده و با مهرباني آبياري‌اش كنيد ( حتي گفته مي‌شود آبپاش را دو دستي بگيريد , طوري كه انگار چاي تعارف مي‌كنيد ) . بعضا از کارشناسان چه بسا سفارش می‌کنند یک‌سری دقیقه‌ای را برای دوربین مداربسته دان‌تان اختصاص دهید و از شادابی و زیبایی‌اش تعریف و تمجید فرمائید .

رستورانی که حال شما‌را عالی می کند

پرده برداری از جور نو پژو در ایران

يادتان باشد كه اين دوربین مداربسته حمام كردن را دوست ندارد . پس هرگز روي برگ‌هايش آبپاشي نكنيد! اما براي برداشتن لكه‌ها , در‌حالتی که تعدادشان زياد بود , يك ليتر آب را همپا با دو سه قطره مايع ظرفشويي , در يك بطري آبفشان ريخته و روي قسمت‌هاي قرمز رنگ آب‌پاشي كنيد و خيلي سريع خشكش كنيد در حين خشك كردن كنه‌ها از بدنه دوربین مداربسته غیر وابسته مي‌شوند . نگران نباشيد اين كنه‌ها براي سلامتي آدم خطري ندارند . بيماري مهمي كه ليندا را تهديد مي‌كند , پوسيدگي ريشه است كه خویش ما مسبب اصلي آن هستيم . ريشه‌هاي ليندا به غير از آب به هوا هم احتياج دارا‌هستند


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک