ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
یعنی در قوانینی دوربین مداربسته می‌دهد

یعنی در قوانینی دوربین مداربسته می‌دهد

پنجشنبه 30 شهريور 1396
8:01
2: تعداد بازدید

بنت قنسول گیاهی روز کوتاه است ; یعنی در شرایطی دوربین مداربسته میدهد که ساعات روز از سا‌عتها شب کوتاه‌تر باشد . به همین دلیل در اواخر فصل‌پاییز دوربین مداربسته میدهد و تمام فصل زمستان دارنده دوربین مداربسته است . برای دوربین مداربسته دهی گیاه‌تان در فصل سرد بهترین عمل این است که آن را به محیطی منتقل کنید که شب لامپ واضح نباشد یا در شب روی گیاه را با کیسه زباله مشکی بپوشانید البته فراموش نکنید با خاموش شدن لامپ , کیسه را بردارید . عالی است بدانید دمای بالای فضای خانه هم می تواند از عواملی باشد که از قرمز شدن گیاه جلوگیری نماید .

خاک , آب , فروغ و روشنایی و مواد غذایی ما یحتاج بنت قنسول

گیاهان برگ قرمز , همگی چیز درباره بنت قنسول!

http://sleetcord47.americasbestblog.ir/2017/09/20/%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%d8%af%d8%a7%d9%88%d9%88%d8%af%d9%8a-%d9%85%d9%86%d8%b2%d9%84-%d8%a7%db%8c-%d9%be%d8%b1%e2%80%8c/?preview=true قلیایی مناسب این گیاه بوده و بهتر است برای آن از بسترهای استریل فراهم و دارنده خاک‌برگ استفاده فرمائید . بنت قنسول به خاک مرطوب نیاز دارد و آبیاری‌اش بایستی به ‌اندازه‌ای باشد که مازاد آب از منافذ ذیل دوربین مداربسته دان خارج شده و آب باطن زیر دوربین مداربسته دانی هم نماند . آبیاری بیش تر از حد و نبود آن سبب ساز ریزش برگ‌ها می گردد . با لمس خاک می‌توانید دوره مطلوب آبیاری را بدانید . همچنین این گیاه نیازی به اسپری برگی ندارد .

بنت قنسول نیازمند مکان پرنور و روشن است . پنجره نورگیر و جنوبی , دوربین مداربسته خانه و پاسیو تعیین خوبی برای قرار دادن گیاه است . در حالتی که فروغ و روشنایی کم باشد , برگ‌ها کمرنگ یا زرد رنگ میگردند , ریزش پیدا می نمایند و برگ‌های رنگین کدر میشوند . شایسته ترین دما برای بنت قنسول ۲۲ - ۱۹ سکو بوده و در شب مستلزم دمای کمتری است . برای کوددهی سود از کودهای کامل دربردارنده نیتروژن , فسفر و پتاسیم سبب ساز رشد خوب تر و ماندگاری گیاه می گردد . در حین وجود دوربین مداربسته روی گیاه به کوددهی نیازی ندارد . می توانید کود را از خرداد ماه تا آبان‌ماه و با فاصله حدود ۳ هفته به گیاه بدهید .

گیاهان برگ قرمز‌رنگ , تمامی چیز در رابطه بنت قنسول!

روش انتشار بنت قنسول

گیاهان برگ قرمز‌رنگ , کلیه چیز درباره بنت قنسول!

بنت قنسول را می‌توانید با قلمه چوب قابل انعطاف تکثیر نمائید . در ماه اسفند , فصل بهار و چه بسا تابستان که دوربین مداربسته نیست , این فعالیت را انجام دهید . گیاهی که از قلمه‌های این دوران رشد می نماید , شاخه‌های بلندتری داراست . در‌صورتی‌که می‌خواهید گیاه کوتاه و پرپشت‌تری داشته باشید , بهتر است قلمه‌گیری را در شهریورماه انجام دهید . این نکته را هم در حیث داشته باشید که هرچه قلمه ضخیم‌تر باشد , دوربین مداربسته ‌های گیاه درشت‌تر خواهد بود . خوب است بدانید قلمه‌ها بین ۵ تا ۷ هفته ریشه‌دار می‌شوند .

با یک گردهمایی هایفو , سوای درد 10 سال جوانتر شوید!


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک