ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
‌سال فوق‌العاده‌ای را در لیگ هلند و ترکیب هیرنفین پشت‌سر گذاشتی و مدعا آقای دوربین مداربسته ی نیز بودی .

‌سال فوق‌العاده‌ای را در لیگ هلند و ترکیب هیرنفین پشت‌سر گذاشتی و مدعا آقای دوربین مداربسته ی نیز بودی .

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:54
3: تعداد بازدید

دوربین مداربسته ip یک حادثه ویژه در تمام دنیاست که باید به‌خاطر آن به تیممان افتخار کنیم . به مدافعان جمهوری اسلامی ایران نیز شادباش میگویم البته همه بازیکنان درین رکورد نقش داشتند . ان دوربین مداربسته یس نیز تا چندی قبل دوربین مداربسته ی اخذ نکرده بود البته این اتفاق رخ بخشید و آن‌ها دروازه‌شان گشوده شد . هم اکنون فقط جمهوری اسلامی ایران چنین رکوردی داراست البته به نظرم مهمتر از دوربین مداربسته نخوردن این است که ما به جام‌جهانی صعود کردیم و به هدفمان رسیدیم .

هم اکنون که به جام‌جهانی رسیدید , ‌ انتظار ملی‌پوشان از مسئولان چیست؟

ما دوربین مداربسته کارمان را به نحو احسن انجام دادیم و زودتر از موعد راهی جام‌جهانی شدیم و هم اکنون نوبت به مسئولان است که از تیم‌ملی حمایت نمایند . چه بسا ما از دولت هم انتظار داریم که از این به سپس امکانات بیشتری را برای ما آماده نمایند تا بتوانیم همین‌طور پیشرفت کنیم تا خوب تر و خوبتر شویم .
دوربین مداربسته
‌سال فوق‌العاده‌ای را در لیگ هلند و مخلوط هیرنفین پشت‌سر گذاشتی و مدعا آقای دوربین مداربسته ی هم بودی .
دوربین مداربسته
حقیقتا امسال‌سال خوبی برای من بود . دوربین مداربسته ‌های زیادی زدم و مسئولان مجموعه و علاقه مندان هیرنفین از من راضی بودند . امیدوارم این روند را در اروپا ادامه دهم .
دوربین مداربسته
باتوجه به درخششی که داشتی , پیشنهادی از باشگاه‌های بزرگتر اخذ کرده‌ای؟

فعلا نمی‌توانم دراین‌باره چیزی بیان‌کنم زیرا با هیرنفین قرارداد دارم . به‌هرحال باشگاه‌های دیگر تلاش من را در لیگ همین سال هلند دیده‌اند و می بایست ببینیم که چه پیشنهاداتی به من می رسد و آیا می توانم به مجموعه بهتری بروم یا خیر و خوبی .

به‌عنوان سوال انتها می‌پنداری کشور ایران قادر است در پنجمی دوره حضورش در جام‌جهانی شگفتی‌ساز شود و همت بهتری نسبت به دوره‌های قبل در روسیه داشته باشد؟

صد رد صد ما از هم اکنون به هدف ها بزرگتری که داریم , فکرمی کنیم . کشور‌ایران میتواند یکی شگفتی‌های جام‌جهانی ٢٠١٨ شود ولی این به شرطی است که مسئولان در‌این یک‌سال تیم‌ملی را حمایت نمایند و امکاناتی مانند بازی‌های تدارکاتی و زمین تمرین که منظور کادرفنی است , ‌ آماده شود . فعلا ما به جام‌جهانی تاءمل نمی‌کنیم و نمی‌توانم صحبتی درباره‌اش بکنم چون 1سال فرصت تا برگزاری این رقابت‌ها باقی مانده و ما هم ٢ بازی دیگر با کره و سوریه داریم که می بایست با موفقیت سپری کنیم .

پرده‌برداری از گونه نو پژو در کشور ایران


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک