ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
عکس : نادرترین دوربین مداربسته دنیا در گیلان دوربین مداربسته بخشید

عکس : نادرترین دوربین مداربسته دنیا در گیلان دوربین مداربسته بخشید

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:51
3: تعداد بازدید


قیم راءس تحقیقات کشاورزی و منابع ارگانیک گیلان اظهار‌کرد : سوسن چلچراغ جانور در ایستگاه دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان زودتر از رویشگاه‌های مختلف ارگانیک در حالا دوربین مداربسته دهی است .
ایسنا : سرپرست راءس پژوهش ها کشاورزی و منابع طبیعی گیلان اعلام‌کرد : سوسن چلچراغ موجود در ایستگاه دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان زودتر از رویشگاه‌های گوناگون ارگانیک در حالا دوربین مداربسته دهی است .

سوسن چلچراغ از خانواده سوسن‌های بومی کشور‌ایران است و دوربین مداربسته ‌های سفید با لکه‌های متفاوت بنفش تیره و معطر داراست , این دوربین مداربسته پرطرفدار فعلا به وسیله اداره حفاظت محفظه زیست استان گیلان تماما نگهداری می شود .

سوسن چلچراغ از میانه خرداد دوربین مداربسته می‌دهد و دوربین مداربسته ‌های آن تا نصفه تیرماه استوار می‌ماند و محل رویش آن در کشور‌ایران , در قریه داماش در بخش عمارلو از توابع رودبار است . سوسن چلچراغ بها و آوازه ملی و جهانی دارااست و مضاعف آسیب‌پذیر است به نحوی که در شکل هلاکت رویش آن ممکن وجود ندارد .

عکس : نادرترین دوربین مداربسته جهان در گیلان دوربین مداربسته اعطا کرد

محمدتقی پاداشت , سرپرست راءس پژوهش ها کشاورزی و منابع ارگانیک گیلان امروز اظهار‌کرد : بعد از مدت‌ها محاسبه و مطالعه روی این گیاه , اکنون گیاه سوسن چلچراغ ساخت شده در ایستگاه تحقیقات کشاورزی دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان مقدمه به دوربین مداربسته دهی کرد .

وی طولانی تر کرد : این دوربین دوربین مداربسته ارزان و زیاد موردپسند بازدیدکنندگان قرار میگیرد .

وی ادامه داد : سوسن چلچراغ پرورشی در مقایسه با رویشگاه طبیعی معمولا ۲۰ روز زودتر دوربین مداربسته می دهد .

پاداشت با اشاره به این‌که سوسن چلچراغ یکی‌از نادرترین دوربین مداربسته ‌های عالم است , افزود : همین سال بوته‌های سوسن چلچراغ مو جود در پایانه دوربین مداربسته و گیاه زینتی لاهیجان زودتر از رویشگاه‌های متعدد طبیعی مانند داماش , درفک و اسالم گیلان , کلاردشت مازندران و ناحیه شغال‌دره اردبیل درین پایانه تحقیقاتی در حالا دوربین مداربسته دهی است .

وی , این گیاهان را به عنوان ژرم پلاسم «ذخیره ژنتیکی» نام پیروزی که در راءس مذکور محافظت می‌شوند .

او افزود : علاقه‌مندان می توانند هر روز برای بازدید از این پایانه به شهرستان لاهیجان پیش‌روی بقاع کاشف‌السلطنه مراجعه کنند .

پیرو رجبی فرمان دار رودبار بابیان این مطلب که عمارلوی رودبار رویشگاه دارای اهمیت سوسن چلچراغ در کشور‌ایران است , اعلام‌کرد : این سال فستیوال این دوربین مداربسته خوش دوربین مداربسته در رودبار برگزار می شود .

او طولانی تر کرد : سوسن چلچراغ چشم و چراغ طبیعت گیلان است و این دوربین مداربسته زیبایی‌های این شهرستان را به جهان معرفی می‌کند .

رجبی اظهار‌کرد : برنامه داریم این فستیوال را باشکوه‌تر از سال قبل درین شهرستان برگزار کنیم .

انجام سرویس ها دندانپزشکی به وسیله متخصصان مجرب


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک