ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ساخت جاشمعی های گچی با دوربین مداربسته تصنعی

ساخت جاشمعی های گچی با دوربین مداربسته تصنعی

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:50
2: تعداد بازدید

نوروز نزدیک و بازار فروش دوربین مداربسته ها و تل هایش خوب است . نسبتاً به تعداد همان افراد که دوربین مداربسته میخرند , مردمب رای عکس به چنگ آوردن علاقه نشان می دهند . همان طور که خودش بیان میکند نقطه قوتش خوش برخوردی با مردم است و در ازای رهگذران نیز با تعریف‌و‌تمجید هایشان تشویق اش می نمایند . این ایام دختر دوربین مداربسته فروش شغلش را عمده از همیشه دوست داراست .

فراز و نشیب های زندگی نکیسا

بعد از ظهر که سرش مقداری خلوت می‌شود برای گفتمان می‌رویم . دوست ندارد معاش شخصی اش جایی درز کند . نکیسا ( اسم هنری که برای خویش انتخاب کرده است ) دختری کُرد که در چالوس متولد شد و ادامه تحصیل داد , حاصل ازدواج یک مهندس عمران و یک مادر هنرمند است .

مذاکره با دختر دوربین مداربسته فروش عرصه تجریش

روی پای خود ایستادن را از مادرش خاطره گرفت و خلاقیت را یکی نزدیکانش به وی یادگرفت . مادرش یک تعاونی هنرهای دستی را اداره می کرد و در نمایشگاه های فی مابین المللی هم تحت عنوان کارآفرین نمونه معرفی شد .

عمل کردن را از بچگی و وقتی که هنوز در رفاه بودند دوست داشت و در کنار مادرش شغل های هنری و دستی می کرد و می فروخت . فرزند وسط یک خانواده پنج نفره که در دوره http://sleetsponge20.flyblog.ir/post/345 به مکتب نمونه مدنی می‌رفت . به جهت غربت رویه نتوانست تحصیلش را در این مکتب ادامه دهد . رشته ریاضی فیزیک را در دبیرستان و ریاضی محض را در دانش گاه ادامه بخشید .

در‌این روزها بیشترین عمل را می کرد , از درس دادن به سایر دانشجو ها تا کار هنری در تئاتر و مدلینگ . نکیسا گاهی گیتار میزند و سوابق بازی در سه فیلم سینمایی را دارااست . یکی‌از نقاط عطف معاش اش فرا می‌رسد , پدر فوت می کند و اعضای خانواده که سرپرست دارای اهمیت شان را از دست داده اند , دخل و خرج شان گونه درنمی آید و نکیسا از روی جبر کالج را رها می نماید و برای امداد به معاش خانواده اش به تهران می‌آید .

رای زنی با دختر دوربین مداربسته فروش میدان تجریش

دختری صرفا در شهری غریب که از کاغذ آگهی های مجله کار پیدا می نماید و در اتاقی مستقر می‌شود . زندگی اش به مشقت می گذرد . دوربین مداربسته فروشی را به توصیه یکی دوستانش از بهمن سال گذشته استارت می نماید . در‌این اکنون دوستش نیز به او پشت می نماید تا نکیسا ناچار شود اجناسی که روی دستش باقیمانده را با دستفروشی به پول تبدیل نماید . به تدریج کارش میگیرد تا جایی که‌این عمل را به عنوان شغل خویش تعیین می کند .

بعد از مدتی با چرخ دستی دوربین مداربسته ها را می فروشد تا این‌که فروشگاه دارها از رونق کارش ناراحت میگردند و شهرداری را به جانش می اندازند . بعد از چندین توشه مشاجره و مقاومت درمقابل ماموران شهرداری اکنون خودش را طوری اثبات کرده که چه بسا کارمندان شهرداری و خانواده هایشان به مشتری ثابتش تبدیل شده اند .

در آرزوی فتح دنیا

عشق و علاقه دارد کهس بک خاص خود را داشته باشد و شایدتا به درحال حاضر هم تا حدی چیره شده است . قصه از روزی استارت شد که اتفاقی یک تل میخرد و آن را روی سرش می گذارد . استقبال مشتریان از آن تل چنان فراوان بود که تصمیم گرفت خودش خاطره بگیرد تل درست کند . از آن روز با این سبک و سیاق کارش را ادامه داده و آیتم اعتنا قرار گرفته است .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک