ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ساخت جاشمعی های گچی با دوربین مداربسته تصنعی و مصنوعی

ساخت جاشمعی های گچی با دوربین مداربسته تصنعی و مصنوعی

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:48
4: تعداد بازدید

نوروز نزدیک و بازار فروش دوربین مداربسته ها و تل هایش خوب است . تقریبا به تعداد به عبارتی افراد که دوربین مداربسته میخرند , مردمب رای عکس به دست آوردن عشق نشان میدهند . همان گونه که خودش میگوید نقطه قوتش خوش برخوردی با مردم است و در قبال رهگذران نیز با تعریف هایشان تشویق اش می نمایند . این ایام دختر دوربین مداربسته فروش شغلش را بیشتر از همیشه دوست دارااست .

فراز و نشیب های زندگی نکیسا

بعد از ظهر که سرش یه خرده خلوت می‌شود برای گفتمان می رویم . دوست ندارد زندگی شخصی اش جایی درز نماید . نکیسا ( نام هنری که برای خویش تعیین کرده است ) دختری کُرد که در چالوس متولد شد و ادامه علم آموزی داد , حاصل وصلت یک مهندس عمران و یک مامان هنرمند است .

مصاحبه با دختر دوربین مداربسته فروش میدان تجریش

روی پای خویش ایستادن را از مادرش خاطر گرفت و خلاقیت را یکی‌از نزدیکانش به وی یادگرفت . مادرش یک تعاونی هنرهای دستی را اداره می کرد و در نمایشگاه های لا‌به‌لا المللی نیز تحت عنوان کارآفرین نمونه معرفی شد .

کار کردن را از بچگی و زمانی که هنوز در رفاه بودند دوست داشت و در کنار مادرش شغل های هنری و دستی می کرد و می فروخت . فرزند وسط یک خانواده پنج نفره که در عصر راهنمایی به مدرسه مثال دولتی می‌رفت . به جهت جلوگیری منش نتوانست تحصیلش را درین مکتب ادامه دهد . رشته ریاضی فیزیک را در متوسطه و ریاضی محض را در دانش گاه ادامه اعطا کرد .

در این روز ها بیشترین عمل را میکرد , از درس دادن به سایر دانشجو یان تا فعالیت هنری در بازی زنده و مدلینگ . نکیسا گهگاه گیتار میزند و سوابق بازی در سه فیلم سینمایی را دارد . یکی نقاط عطف زندگی اش فرا می‌رسد , بابا فوت می نماید و اعضای خانواده که سرپرست اصلی شان را از دست داده اند , دخل و خرج شان گونه درنمی آید و نکیسا از روی جبر دانشکده را رها می نماید و برای کمک به زندگی خانواده اش به تهران می‌آید .

گفتگو با دختر دوربین مداربسته فروش میدان تجریش

دختری فقط در شهری غریب که از کاغذ آگهی های خبر نامه عمل پیدا می کند و در اتاقی بومی می‌شود . زندگی اش به مشقت می گذرد . دوربین مداربسته فروشی را به پیشنهاد یکی‌از دوستانش از بهمن سال قبل آغاز می نماید . در این حالا دوستش هم به او پشت می کند تا نکیسا بدون چاره شود اجناسی که روی دستش مانده را با دستفروشی به پول تبدیل نماید . کم کم کارش میگیرد تا جایی که این فعالیت را تحت عنوان شغل خویش تعیین می کند .

بعداز مدتی با چرخ دستی دوربین مداربسته ها را می فروشد تا اینکه مغازه دارها از رونق کارش اندوهگین می شوند و شهرداری را به جانش می اندازند . بعد از یکسری بار دعوا و مقاومت درمقابل ماموران شهرداری حال خودش را طوری ثابت کرده که حتی کارمندان شهرداری و خانواده هایشان به مشتری ثابتش تبدیل شده اند .

در آرزوی فتح دنیا

عشق داراست کهس بک خاص خویش را داشته باشد و شایدتا به هم اکنون هم تا حدی پیروز شده است . روایت از روزی آغاز شد که اتفاقی یک تل می‌خرد و آن را روی سرش می گذارد . استقبال مشتریان از آن تل چنان بسیار بود که تصمیم گرفت خودش حافظه بگیرد تل صحیح کند . از آن روز با این سبک و سیاق کارش را ادامه داده و مورد توجه قرار گرفته است &# http://animalcord88.citywideblog.ir/2017/09/20/%d9%87%d8%a7%d9%8a%d8%a8%d8%b1%d9%8a%d8%af%d9%87%d8%a7%d9%8a-%d8%a7%d9%88%d9%84%d9%8a%d9%87-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%87-%e2%80%8c-3/?preview=true ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک