ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
دوربین مداربسته ها و سیوهای برتر هفته چهارم لوشامپیونه

دوربین مداربسته ها و سیوهای برتر هفته چهارم لوشامپیونه

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:41
3: تعداد بازدید

تهیه چیزکیک با طعم دوربین مداربسته رُز
چیزکیک یکی از اشکال شیرینی های پز طرفدارِ این روزهاست . در این مطلب نوعی از چیزکیک خوشمزه را به شما یادگرفتن داده ایم .
ماهنامه سفره ایرانی : چیزکیک یکی گونه های شیرینی های پز طرفدارِ این روزهاست . درین مطلب نوعی از چیزکیک خوشمزه را به شما آموزش داده ایم .

مواد واجب :

بیسکوییت معمولی ( پودرشده ) : 250 گرم
کره ( ذوب شده ) : 150 گرم
شکلات سپید : 100 گرم
پنیر خامه ای : 130 گرم
شکر : 2 ق س
ماست خامه ای : 90 گرم
پودر ژلاتین : 3 ق چ
آب : 2 ق س
خامه قنادی : 200 گرم

مواد اضطراری ژله رز :

شکر : 220 گرم
آب : یک پیمانه
آب انگور سفید : 400 میلی لتیر
دوربین مداربسته اب : یک دوم ق چ
بزرگترین دوربین مداربسته رز جهان در آمریکا
احتمالا تا به حالا دوربین مداربسته ‌های جالب متعددی چشم اید , اما هیچ گاه چیزی شبیه مطرح ترین بوته رز جهان در موزه درخت رز تامبستون ندیده اید , یک تنه لبریز پیچ و تاب که حدود ۵ . ۳ متر قطردارد و شاخه‌های آن مساحت ۸۳۰ مترمربع را پوشش می‌دهند .
برگزیدگان ها : احتمالا تا به حال دوربین مداربسته ‌های جالب زیادی چشم اید , البته هیچ گاه چیزی شبیه وسیع ترین بوته رز جهان در موزه درخت رز تامبستون ندیده اید , یک تنه مالامال پیچ و خم که حدود ۵ . ۳ متر قطردارد و شاخه‌های آن مساحت ۸۳۰ مترمربع را پوشش می‌دهند . قدمت این درخت به سال ۱۸۸۵ بازمی گردد و از آن عصر هر سال بهار دوربین مداربسته میدهد . این درخت از اسکاتلند حدود یک قرن پیش به‌این موزه در آریزونا آورده شده‌است .

اصلی ترین بوته رز جهان در آریزونا

در سال ۱۸۸۴ یک معدنچی جوان به نام هنری جی و همسرش مری , اسکاتلند را به مقصد آمریکا و سکونت در یک شهر افسانه‌ای کنار گذاشتن کردند . مری شم افسردگی کرد و زمانی در این باره برای خانواده اش نوشت , جعبه‌ای مملو‌از گیاه , دوربین مداربسته دان و قلمه هایی از باغی فرستادند که مری برایش دلتنگ شده بود . مری به نشانه دوستی یکی‌از قلمه‌های رز را به صلح و آشتی به اسم آملیا که در شهر نو پیدا کرده بود کادو بخشید . آن ها قلمه را در حوالی خانه آملیا کاشتند و نه تن‌ها این رز در صحرای آریزونا دوربین مداربسته داد بلکه تبدیل به مطرح ترین بوته رز عالم شد . در سال ۱۹۲۰ خانواده ماکیا این خانه دیرین با بوته رز بزرگش را خریدند ; بدین ترتیب استارت به ایجاد کرد و نصب داربست چوبی و فلزی برای حمایت این گیاه کردند &# http://foxdead31.shotblogs.ir/2017/09/20/%d8%a7%db%8c%d8%ac%d8%a7%d8%af-%da%a9%d8%b1%d8%af-%d8%ac%d8%a7%d8%b4%d9%85%d8%b9%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%af%da%86%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%d9%88%d8%b1%d8%a8%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%af%d8%a7-2/?preview=true ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک