ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
طارمی ; 37 دوربین مداربسته صرفا در 3 فصل

طارمی ; 37 دوربین مداربسته صرفا در 3 فصل

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:33
1: تعداد بازدید

با دوربین مداربسته ی که در دقیقه انتها بازی به ثمررسید , مهدی طارمی در مسابقات فوتبال لیگ برترطی 3 سال 37 دوربین مداربسته ه شد .
ورزش سه : با دوربین مداربسته ی که در دقیقه پایان بازی به ثمررسید , مهدی طارمی در مسابقات فوتبال لیگ برترطی 3 سال 37 دوربین مداربسته ه شد .

طارمی که در نیمه ی نخست موقعیت دوربین مداربسته زنی داشت این دستور را تا دقیقه 93 به تعویق انداخت و در پایانی دقایق این دیدار با دوربین مداربسته خود موفقیت سرخ پوشان را تثبیت کرد . طارمی که به نوعی رقابت آقای دوربین مداربسته ی با منشا را هم در این دیدار در پیش داشت با دوربین مداربسته خود نیز از این بازیکن پیش به زمین خورد و هم خودش را به صدر جدول دوربین مداربسته زنان رساند .

یکی جذاب دقت ترین لحظات این دیدار کورس دقایق پایانی مهاجمان دوربین مداربسته زن دو تیم در زمین نشانه گر بود که طارمی توانست منشاء را مغلوب کند و بعد از آن پاس فوق العاده ی نریمان عالم را به زیبایی به دوربین مداربسته دوم تیمش تبدیل کرد .

طارمی در لحظات آخری مسبب اخراج یکی‌از بازیکنان نشانه گر نیز شد تا باز هم دوربین مداربسته وایرلس اسم گیرد .

طارمی ; 37 دوربین مداربسته صرفا در 3 فصل

طارمی در صرفا 3 فصل حضورش در پرسپولیس معدل بالای 12 دوربین مداربسته زده را تصویب نموده است .

اوسال اولیه حضورش 7 دوربین مداربسته , سال دوم 16 وامسال تا این جای عمل 14 دوربین مداربسته به ثمررسانده است . آن چه قابل توجه است این که مهدی طارمی در‌این زمان بیش از 10 پنالتی به دست آورده و6 - 7 توشه تیر دروازه حریفان را لرزانده است .

طارمی در شکل آقای دوربین مداربسته ی در مسابقات فوتبال لیگ همین سال او‌لین پرسپولیسی در مورخ لیگ کشور ایران است که از سال 1350 به آن گاه 2بار متوالی آقای دوربین مداربسته شده‌است , در 45 سال قبلی هیچ کدام از مردان گروه فوتبال پرسپولیس , 2بار متواتر آقای دوربین مداربسته نشده اند . تنها حسین کلانی در تاریخ لیگ فوتبال کشور ایران از گروه پرسپولیس 2بار پی در پی این تیتر را به دست آورده است .

روز جاری یک تالیف کننده ورزشی اورا با تیترجالب نیروگاه اتمی بوشهر تعریف کرد . مردی که در فروددین ماه سه دوربین مداربسته


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک