ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:31
2: تعداد بازدید

مشکلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی همه ندارد ; بعداز محرومیت فیفا , اکنون صدمه دیدن بازیکنان کلیدی و اما محرومیت فرزاد حاتمی هم عمل را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش طاقت فرسا نموده است .
ورزش سه : معضلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی همه ندارد ; پس از محرومیت فیفا , اکنون صدمه دیدن بازیکنان دارای اهمیت و اما محرومیت فرزاد حاتمی نیز کار را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش مشقت بار نموده است .

روزی که یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی برای قبول دوربین مداربسته پاناسونیک راهی تبریز شد , هیچ زمان تصورش را نمیکرد تا این حد اسیر بدشانسی شود و مشکلات تیمش به حدی بسیار باشد که عرصه بر او تنگ شود . یحیی با دانش به این که تراکتورسازی با حیث فیفا از جذب بازیکن تازه محروم است , کارش را آغاز کرد و با امید عرصه دادن به جوان ها برای رساندن این گروه به موقعیت آرمانی تلاشش را به کار گرفت البته در مدت‌زمانی کوتاه در گیر بدشانسی‌هایی شد که اکنون عمل را برایش بسیار دشوار نموده است . مسائلی از قبیل مصدومیت‌ها , خطاها زمین تمرین , برآورده نکردن انتظارات به وسیله جوانان و حالا نیز محرومیت یکماهه فرزاد حاتمی .

طلسم مدافعان وسط تراکتور

با جدایی خالد شفیعی و سعید آقایی از تراکتورسازی یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی روی هادی محمدی به عنوان رهبر خط دفاع خویش حساب ویژه‌ای باز کرده بود , ولی وی قبل از استارت فصل تازه لیگ یک در بازی دوستانه با مجموعه آرزو دچار پاره‌گی رباط صلیبی شد تا فعالیت برای دوربین مداربسته ‌محمدی سخت شود . او با سابقه ترین مدافع اواسط خود را از کف داد و مجبور شد از عارف آغاسی برنا استفاده نماید . بدشانسی بعدی برای یحیی جراحت دیدگی آغاسی بود . بازیکنی که قرار بود در خط دفاع تراکتورسازی بازی کند , اما یک هفته باقی‌مانده به شروع مسابقات لیگ برتر در بازی تدارکاتی با توسعه فولاد دچار مصدومیت و کشیدگی از منطقه رباط صلیبی شد تا بازی‌های ابتدایی تراکتور را از دست بدهد . در‌این حالت یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی تصمیم گرفت از سینا عشوری بازیکن با سابقه تیمش در خط دفاع استفاده کند . همین رخداد رخ بخشید و عشوری در مصاف با استقلال خوزستان در قلب خط دفاع قرار گرفت , البته عشوری هم از پست طلسم‌شده جان سلامت به در پیکار و در نیمه دوم جراحت مشاهده کرد . مصدومیت عشوری نیز او‌را دستکم تا 5 هفته از تمرینات و مسابقات تراکتورسازی به دور کرده است . مصدومیت 3 بازیکن اساسی تراکتور در خط دفاع , سبب ساز شد تا دوربین مداربسته ‌محمدی برای رویا رویی با این بدشانسی از بازیکنانی مانند گودرزی و نادری در پست غیرتخصصی استفاده کند .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک