ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
نوک کوه دوربین مداربسته فشان برسی

نوک کوه دوربین مداربسته فشان برسی

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:30
3: تعداد بازدید

وقتی به منطقه رسیدید , با یک بیایان وسیع با سه تپه بزرگ رو به رو می‌شوید . یکی‌از تپه ها که از دو تای دیگر , بلندتر و مخروطی شکل خیس است , کوهی است که محلی ها «کوه تنگ» صدایش می نمایند .

چه تجهیزاتی ببریم؟

• بادگیر بپوشید

سفر به شهر چابهار و مناطق اطرافش , یک هجرت تفریحی است . پس گزینش پوششی بهاری سفرتان را راحت تر خواهدکرد . بهتر است روی خرقه هایتان یک بادگیر به بدن نمایید و یک جفت کفش دمپایی سهل و یک پارچه لباس اضافی هم هم پا تان داشته باشید . امکان ندارد به قله کوه دوربین مداربسته فشان برسید , جوشش دوربین مداربسته از درون زمین را ملاحظه کنید و هوس نکنید به دوربین مداربسته هایی که غُل می زنند , دست بزنید . پس با برداشتن جامه مازاد , خاطر خودتان را از تماس دل نشین با دوربین مداربسته ها آسان نمایید . بالارفتن از کوه با ارتفاعی نه چندان زیاد , فعالیت مشقت نیست , ولی زیرا شاید هوا بارانی باشد , بهتر است کفش دلخواه پیاده روی به پا نمائید .

آتشفشان گِل را از نزدیک ملاحظه کنید

زمانی فراز کوه رسیدید , صندل بپوشید یا کفش تان را در بیاورید تا پایتان کاملا با دوربین مداربسته ها تماس داشته باشد . دوربین مداربسته فشان فعال تنگ , درحال حاضر پس از کار تقریبا صد ساله اش به کوهی با طول صد متر تبدیل شده ; کوهی اواسط یک بیایان وسبع . چهت نیل به کوه دوربین مداربسته فشان , بایستی از گودی ای که دو متری عمق دارااست و در مسافت حدود دویست متری کوه کنده شده , بگذرید و بعداز کوه بالا بروید تا به قله اش برسید . این جا و در بالاترین نقطه , گودی ای به قطر کمتر از یک متر و عمق حدودا نیم متر وجود دارد که دیدنش برایتان سخت است , ولی از همین گودی کوچک هرکدام دقیقه , کمی دوربین مداربسته با صدایی خاص مانند ترکیدن یک حباب خارج می زند . حباب هایی از دوربین مداربسته , که رنگ و طرح جذابی دارند &# http://ghanacourse01.intellectblog.ir/2017/09/20/%e2%80%8c%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d9%81%d9%88%d9%82%e2%80%8c%d8%a7%d9%84%d8%b9%d8%a7%d8%af%d9%87%e2%80%8c%d8%a7%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d9%84%db%8c%da%af-%d9%87%d9%84%d9%86%d8%af-%d9%88-%d8%aa-2/?preview=true ;


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک