ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
منزل ای مانند گونه دوربین مداربسته در نیم ساعت!

منزل ای مانند گونه دوربین مداربسته در نیم ساعت!

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:17
3: تعداد بازدید

براي خانم‌هاي مشغول به کار , مراقبت تميزي و آراستگي خانه , يکي از سخت‌ترين کارهاست . آن ها در پايان يک روز کاري فشرده , به منزل مي‌رسند و قبلی از انجام فهرست بلند و بالاي کارها از خستگي بي‌هوش مي‌شوند .
برگزیدگان خبر نامه اینترنتی کشور‌ایران
خبر نامه معاش ایده آل : براي خانم‌هاي مشغول به کار , محافظت تميزي و آراستگي منزل , يکي از سخت‌ترين کارهاست . آن ها در پايان يک روز کاري فشرده , به منزل مي‌رسند و قبل از انجام فهرست بلند و بالاي امور از خستگي بي‌هوش مي‌شوند . اولين نتيجه آزاردهنده اين جريان تند زندگي , از دست رفتن تميزي خانه است اما ما يک فرمول جادويي به شما مي‌گوييم که مي‌توانيد خانه را براي 2 هفته تميز نگه داريد . کافي است هر روز تنها نيم ساعت قبل از بیرون شدن از منزل وقت بگذاريد . اين فهرست را نظیر دستور رژيم غذايي روي يخچال بچسبانيد و اجرا کنيد ; موفقيت شما در داشتن خانه‌اي تميز تضمين شده‌است .

- پس از شستن ظرف‌ها , سينک و شير ظرفشويي را نیز تميز کنيد تا اثري از لک و کثيفي روي آن نماند . براي اين کار 5 دقيقه وقت بگذاريد .

- با استعمال از يک دستمال يا حوله آشپزخانه مرحله کابينت‌ها و گاز را نیز تميز کنيد . بد نيست يک مايع شست‌وشو دهنده همه‌کاره هم دم دست داشته باشيد تا در شکل مشاهده با لکه , کار شما آسان باشد . اين عمل را در يک دقيقه انجام بدهيد .

- جارو و تي کشيدن کف خانه را مي‌توانيد هفته‌اي يک‌بار در آخر هفته‌ها انجام بدهيد ولي هر روز نگاهي به کف خانه بيندازيد و در حالتی که لکه خاصي ايجاد شده , با به کارگیری از اسپري همه‌کاره و دستمال پاک کنيد . اين فعالیت بيشتراز 2 دقيقه وقت شما را نمي‌گيرد .


گزارش ناظر ایرانی الاصل بازی نشان میدهد آفساید اعلام شده به وسیله داور اماراتی برخلاف نظر کارشناسان اهل ایران تماما صحیح بوده
برگزیدگان روزنامه اینترنتی کشور‌ایران

تماشا : گزارش ناظر اهل ایران الاصل بازی نشان میدهد آفساید اعلام شده توسط داور اماراتی برخلاف حیث کارشناسان ایرانی کاملا صحیح بوده

ناظر بازی تصمیمات داوری بازی کشور‌ایران را تایید کرده است . عبدالرحمن دلاور ناظر بحرینی بازی برخلاف کارشناسان اهل ایران نمره ای عالی به داوری بازی داده است . کارشناسان داوری اهل ایران بعداز بازی اعتقاد داشتند سوت های «علی احمد مدحد سیف البدواوی» اشتباه بوده و در نتیجه بازی تاثیر داشته است .

الب دوربین مداربسته ته بیشترین انتقاد کارشناسان اهل ایران به آفساید اعلام شدن دوربین مداربسته محمد نوری بود . دقیقه 12 بازی محمد نوری موفق شد دروازه مجموعه ازبکستان را باز کندن در حالی که محمدرضا خلعتبری در محوطه آفساید دید دروازه بان را روشن دل کرده بود .
دوربین مداربسته
پس از نقطه پايان نیمه اولیه تمامی کارشناسان اهل ایران متفق القول دوربین مداربسته را تندرست دانستند . فنایی , سیار و نصیرزاده کارشناسانی بودند که در امر این صحنه حرف زدند . آن ها تصمیم یاری داور اولیه «جاسم سیف حامد المهیری محمد» را اشتباه دوربین مداربسته اعلام کردند . با این همه گزارش ناظر داوری بازی به طور کامل عکس این را نشان می دهد . عبدالرحمن دلاور که اصلیتی ایرانیدارد ظاهرا در گزارش داوری نمره 8 را برای داور اماراتی در لحاظ گرفته است .

ناظ دوربین مداربسته ر بازی در نمره هایی که به داوران داده بیشترین امتیاز را به امداد داور اولیه بازی داده و نمره اودر این لیست طولانی تر از 8 بوده است . نمره بالای این یاری داور نشان می دهد که تمام تصمیم های وی در این بازی زمینه تایید ناظران بازی بوده است .
دوربین مداربسته
ولی ملیت اماراتی و بحرینی داور و ناظر بازی و عرب لهجه بودنشان این شائبه را بوجود میاورد که آن‌ها تصمیمی اشتباه و احساساتی گرفته باشند . در حالتی که امداد داور این تصمیم را نمی گرفت سود بازی ممکن بود تغییر و تحول کند و دیگر قط دوربین مداربسته ر نمی توانست فراتر از کشور‌ایران قرار بگیرد . با این وجود شنیده می‌شود که‌این صحنه داوری خیر فقط خطا نبوده که قرار است در کلاس های داوری AFC اکران داده شود .

AF دوربین مداربسته C اگر چه ماه یک توشه کلاس های آموزش داوری برگزار می کند . درین کلاس ها 10 صحنه خوبی که داوران و امداد داورها بهترین تصمیم را گرفته اند نشان داده میشود . این تصمیمات زمینه بحث قرار میگیرند و به سایر داورها فراگیری داده میشود تا در صحنه های مشابه باید چه تصمیمی بگیرند .
دوربین مداربسته
صحنه دوربین مداربسته آفساید کشور‌ایران به ازبکستان نیز یکی از این صحنه هاست که قرار است تحت عنوان صحنه آموزشی در AFC نشان داده شود! دوربین مداربسته وای فای حاضر باید مشاهده کرد کارشناسان داوری اهل ایران چطور روی حیث خودشان سماجت میکنند؟
- حتي در حالتی‌که دستمال‌هاي آشپزخانه شما تميز است البته تصوير دستمال‌هاي آشپزخانه روي هم تلنبار شده , کثيفي و آلودگي را يادآوري مي‌کند . 30 ثانيه وقت بگذاريد ; دستمال‌هاي خيس را آويزان فرمائید و دستمال‌هاي کم آب را


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک