ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

چاقوی حاتمی در قلب دوربین مداربسته محمدی !

پنجشنبه 30 شهريور 1396
7:17
3: تعداد بازدید

مشکلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی همگی ندارد ; پس از محرومیت فیفا , اکنون مصدومیت بازیکنان اصلی و البته محرومیت فرزاد حاتمی نیز کار را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش طاقت فرسا نموده است .
ورزش سه : مشکلات یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی در تراکتورسازی تمامی ندارد ; بعداز محرومیت فیفا , حال صدمه دیدن بازیکنان اساسی و ولی محرومیت فرزاد حاتمی هم فعالیت را برای تراکتورسازی و سرمربی‌اش سخت کرده است .

روزی که یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی برای پذیرش سوق دهی تراکتورسازی راهی تبریز شد , هیچ زمان تصورش را نمی‌کرد تا این حد اسیر بدشانسی شود و اشتباهات تیمش به حدی دوچندان باشد که میدان بر او تنگ شود . یحیی با دانش به این که تراکتورسازی با حیث فیفا از جذب بازیکن تازه محروم است , کارش را آغاز کرد و با امید میدان دادن به جوانان برای رساندن این گروه به حالت آرمانی تلاشش را به کار گرفت اما در مدت‌زمانی کوتاه مبتلا بدشانسی‌هایی شد که حالا عمل را برایش بسیار طاقت فرسا نموده است . مسائلی از قبیل مصدومیت‌ها , خطاها زمین تمرین , برآورده نکردن انتظارات توسط جوان ها و حالا هم محرومیت یکماهه فرزاد حاتمی .

طلسم مدافعان میانه تراکتور

با طلاق خالد شفیعی و سعید آقایی از تراکتورسازی یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی روی هادی محمدی تحت عنوان رهبر خط دفاع خویش حساب ویژه‌ای باز کرده بود , البته او پیشین از شروع فصل جدید لیگ برتر در بازی صمیمانه با گروه آرزو مبتلا پاره‌گی رباط صلیبی شد تا کار برای دوربین مداربسته ‌محمدی سخت شود . او با سابقه ترین مدافع اواسط خویش را از دست داد و ناچار شد از عارف آغاسی جوان فایده نماید . بدشانسی بعدی برای یحیی جراحت دیدگی آغاسی بود . بازیکنی که قرار بود در خط دفاع تراکتورسازی بازی نماید , ولی یک هفته مانده به استارت مسابقات لیگ دست یک در بازی تدارکاتی با توسعه فولاد مبتلا مصدومیت و کشیدگی از حیطه رباط صلیبی شد تا بازی‌های ابتدایی تراکتور را از دست بدهد . در‌این شرایط یحیی دوربین مداربسته ‌محمدی تصمیم گرفت از سینا عشوری بازیکن باتجربه تیمش در خط دفاع استفاده نماید . همین اتفاق چهره اعطا کرد و عشوری در مصاف با استقلال خوزستان در قلب خط دفاع قرار گرفت , البته عشوری هم از پست طلسم‌شده جان تندرست به در نبرد و در نیمه دوم آسیب روءیت کرد . مصدومیت عشوری نیز او‌را حداقل تا 5 هفته از تمرینات و دوربین مداربسته ارزان بدور کرده است . مصدومیت 3 بازیکن اصلی تراکتور در خط دفاع , سبب شد تا دوربین مداربسته ‌محمدی برای تقابل با این بدشانسی از بازیکنانی نظیر گودرزی و نادری در پست غیرتخصصی استعمال کند .


برچسب ها: دوربین ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دوربین مداربسته ارزان است. | طراح قالب: آوازک